Nová Alfa Romeo Giulietta opět potvrzuje svou pozici kompaktního a sportovního vozu, který dokáže oslovit zákazníky svým italským stylem a potěšením z jízdy při naprosté bezpečnosti. Nová Giulietta je ztělesněním ducha Alfy Romeo, který charakterizuje vozy této značky už přes jedno století. Zatímco nízká hmotnost je výsledkem správné volby materiálů, vysoká účinnost je důsledkem nízké výkonové hmotnosti. Giulietta je typická také velkou pozorností věnovanou každému detailu v duchu nejlepšího italského designu. Nová Giulietta si zachovává úspěšné rysy, jakými jsou agilita, odezva řízení, špičkové zavěšení kol a optimální rozložení hmotnosti, ke kterým přidává řadu významných novinek. Všechny motory plní emisní specifikaci Euro 6D. Premiéru mají u Giulietty modelového roku 2019 zelený odstín karoserie Visconti, jedinečná litá kola a specifické čalounění interiéru. Nabídku optimalizuje šest paketů příslušenství zaměřených na pohodlí, styl a detaily.

Nová řada je nabízená v pěti stupních výbavy - Giulietta, Giulietta Super, Giulietta Sport, Giulietta Executive a Giulietta Veloce -, přičemž každý z nich odpovídá konkrétním požadavkům. Už základní stupeň je demonstrací výjimečnosti Alfy Romeo a je určen mladým a dynamickým zákazníkům, kterým poskytuje široké možnosti personalizace prostřednictvím paketů Pohodlí, Business a Tech.

Giulietta Super

Elegantní osobitost Giulietty Super vyjadřuje matně stříbrný nárazník, prvek V na masce chladiče, kryty světlometů a kliky dveří. Standardem jsou 16palcová litá kola s diamantovou úpravou a zkosená chromovaná koncovka výfuku. Seznam standardní výbavy doplňují dvouzónová klimatizace, nová kartáčovaná čelní část palubní desky ve světle antracitovém odstínu, tempomat a mlhová světla. Sedadla mají nový tvar, kontrastní prošívání a logo Alfa Romeo na hlavových opěrkách. Na přání jsou k dispozici kožená sedadla ve třech odstínech - hnědém, černém a červeném. U Giulietty Super lze volit několik paketů zvyšujících komfort a konektivitu. 

Giulietta Sport

Antracitová 17palcová litá kola se speciálními jednobarevnými středy zdůrazňují typickou osobitost Alfy Romeo Giulietta Sport. Doplňky na předním a zadním nárazníku jsou červené, zatímco světlomety mají osobitou úpravu s karbonovým vzhledem. Prvek V na masce chladiče, kryty vnějších zpětných zrcátek a logo Giulietta jsou vyvedené v leskle černém odstínu. Sportovní vizáž dotvářejí boční prahové nástavce v barvě karoserie, větší koncovka výfuku a tónovaná okna. Interiér je charakteristický sedadly v kombinaci kůže a Alcantary, červeným prošíváním na sportovním volantu, hlavici řadicí páky a ruční brzdě, a také hliníkovými prahovými lištami a pedály.

Giulietta Executive

Giulietta Executive je určena zákazníkům usilujícím o maximální odlišení se a nadstandardní exkluzivní povrchové úpravy. V tomto směru nabízí matný prvek V na masce chladiče a rámečky světlometů, chromované kryty vnějších zpětných zrcátek, kliky dveří, prvky na zadním nárazníku a chromované rámečky oken a logo Giulietta. Interiér jasně vyjadřuje zaměření na komfort, například prostřednictvím infotelematického systému 6,5" UConnect Radio-Nav, zadní loketní opěrky, senzorů deště a stmívání, monochromatického vnitřního zpětného zrcátka, elektricky ovládaných vnějších zrcátek a parkovacích senzorů vpředu a vzadu. Na přání jsou k dispozici kožená sedadla ve třech odstínech - hnědá, černá a červená. Vzhled verze Giulietta Executive doplňují 17palcová litá kola a působivý zelený odstín karoserie Visconti.

Giulietta Veloce

Stupeň výbavy Giulietta Veloce doplňuje modelovou řadu o sportovní vizáž odpovídající vysokému výkonu. Vzhled modelu je nyní ještě agresivnější, jízdní vlastností zcela bezkonkurenční a výbava naprosto špičková. Mezi klíčové prvky exteriéru patří nové sportovní nárazníky, zesílený brzdový systém Brembo se žlutými brzdovými třmeny, leskle černá úprava krytů zrcátek, klik dveří, masky chladiče, rámečků mlhových světel a větší koncovky výfuku. Vnější vzhled doplňují boční prahové nástavce, tónovaná okna a nová leskle černá 18palcová litá kola s pěti zdvojenými paprsky. Pokud jde o interiér, nová Giulietta Veloce nabízí sedadla v kombinaci látky a Alcantary s kontrastním žlutým prošíváním a hlavovými opěrkami s logem Alfa Romeo, hliníkové pedály a prahové lišty, matně antracitové doplňky a sportovně tvarovaný volant se žlutým prošíváním, které se objevuje také na řadicí páce a ruční brzdě.

Nové výhodné pakety

Ve všech svých verzích vyjadřuje Giulietta rodinou spřízněnost s modely Giulia a Stelvio. Je připravena ohromit tam, kde její předchůdkyně končila, a to s cílem oslovit ještě více příznivců italského designu s nezaměnitelným stylem a výraznějším sportovním charakterem. Nová strategie řady nabízí možnost personalizace prostřednictvím paketů. Konkurenceschopná cena tak poskytuje možnost přizpůsobit si vůz podle svých potřeb.

Například, paket Business nabízí digitální rádio DAB, navigaci, 6,5palcovou obrazovku, zadní parkovací senzory a výškově nastavitelné sedadlo spolujezdce.

Paket Pohodlí zahrnuje senzor stmívání, elektrochromatické vnitřní zpětné zrcátko, přední a zadní parkovací senzory, zadní loketní opěrku a elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka.

Paket Karbonový vzhled zvýrazňuje dynamiku vozidla prostřednictvím specifických detailů na bočních prahových nástavcích, masce chladiče a krytech vnějších zrcátek.

Pakety Red Racing a Yellow Racing nabízejí červené nebo žluté detaily, které vozu dodávají sportovnější nádech. Jedná se o prošívání na volantu, hlavici řadicí páky a ruční brzdě, a barvené doplňky na náraznících a brzdové třmeny lakované v odpovídajícím odstínu.