V měsíci květnu pod názvem Comforttherapy schovává automobilka  nabídku těch nejmodernějších vozů Citroën, které právě prvky pro pohodu řidiče a posádky vozu nabízejí. Ať už formou množiny asistentů řízení či prvky pro pohodlnou jízdu.

Citroën C3 je v nabídce od 229 900 Kč (při platbě v hotovosti) nebo za měsíční splátku 2 810 Kč. Tento městský vůz vyniká kompaktními rozměry pro snadnější parkování, dostatečným zavazadelníkem (300 l) pro nákupy a líbivými 36 barevnými variantami. Je vybaven novými intuitivními a užitečnými technologiemi, aby bylo cestování ve voze Citroën C3 vždy jedinečným zážitkem. K dispozici je systém rozpoznávání dopravních značek omezujících rychlost, varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu, pomoc při rozjezdu do svahu a další. Za příplatek je možné vůz vybavit širokoúhlou HD kamerou s mobilním připojením, která je dokonale zabudovaná do interiéru vozu, umožňuje zachycovat snímky a videa a sdílet je na sociálních sítích nebo si je uchovávat.

Citroën C3 Aircross  je možné objednat od 319 000 Kč (při platbě v hotovosti) nebo za měsíční splátku 3 915 Kč. Řidiči i posádce poskytuje optimální komfort cestování díky velkorysým sedadlům, optimalizovanému odpružení a příkladné modularitě interiéru (posuvná lavice dělená na 2 samostatné části, možnost sklopení opěradla předního sedadla do polohy stolek zvětšující délku zavazadlového prostoru na 240 cm). SUV C3 Aircross je vybaveno důmyslně rozmístěnými odkládacími přihrádkami včetně prostoru pro bezdrátové nabíjení telefonů ve středové konzole a nabízí komplexní řadu podpůrných prvků řízení, jako je head-up displej, ActiveSafetyBrake, samočinné přepínání světel, systém rozpoznání dopravního značení s doporučenou rychlostí,a další.

Citroën Berlingo je stálicí v nabídce značky Citroën a před koncem roku bude nahrazen jižtřetí generací tohoto modelu. V květnu tedy mohou zákazníci využít doprodejové nabídky stávajícího Berlinga, a to v oblíbené dieselové variantě Feel Edition 1.6 BlueHDi Man za cenu 334 900 Kč (při platbě v hotovosti) nebo s dodatečným bonusem 10 000 Kč při nákupu s financováním Citroën Privilege. Vůz má 3 samostatné výjimatlené sedačky ve druhé řadě a zavazadlový prostor pojme až 3000 l nákladu.

Další zástupce rodinných vozů, C4 Picasso, je možné pořídit již od 429 900 Kč (při platbě v hotovosti) nebo s dodatečnou slevou 10 000 Kč při využití financování Citroën Privilege. Citroën C4 Picasso nabízí řadu užitečných technologií, jako je 12” panoramatický HD displej a panoramatický výhled, aktivní tempomat + omezovač rychlosti, varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu a systém pro automatické navrácení do jízdního pruhu, systém varování před srážkou při nebezpečném snížení odstupu, systém rozpoznání dopravních značek omezujících rychlost, automatické dálkové světlomety, 3 samostatná a stejně široká sedadla ve druhé řadě sklopná do podlahy a další.

Třešničkou na dortu je nejpohodlnější z vozů Citroën, a to nový C4 Cactus. Jeho výjimečné pohodlí tvoří především inovativní tlumiče s progresivními hydraulickými dorazy, široká sedadla z pěny s vysokou hustotou a dokonale odhlučněný interiér. Na český trh vstupuje za zaváděcí cenu 329 900 Kč a jeho pohodlí je možné ochutnat při testovací jízdě u kteréhokoli z prodejců vozů Citroën.