Křížení automobilů mezi segmenty je čím dál častějším případem. Mitsubishi Motors Corporation v tomto duchu představí na autosalonu v Indonésii nové kompaktní crossover s duchem MPV. Novinka nabídne mimořádné pohodlí a všestrannost vozů MPV v kombinaci s typickými jízdními schopnostmi, robustností a odolností vozů SUV.

Zbrusu nové crossover-MPV bude napěchováno moderními technologiemi a zužitkuje i bohaté know-how v oblasti výroby vozů SUV. Vůz se na indonéském trhu začne nabízet na podzim tohoto roku. Na první pohled zaujme širší a objemnější karoserií než konkurenti dané třídy. Ve svém segmentu tak bude dominovat právě prostorem pro posádku a vysokou variabilitou umožňující převoz nejrůznějšího nákladu.

Výrazné čelní partie nesou vizuální identitu ‚Dynamic Shield‘. Boky zvýrazňují plasticky tvarované blatníky a velká světlá výška nenechá nikoho na pochybách o jízdních schopnostech odolnosti SUV. Nový model se bude vyrábět v novém indonéském závodu MMC v prefektuře Bekasi provincie Západní Jáva.