Nissan Navara je všestranný pick-up, který se dokonale hodí pro tvrdou práci přes týden i pro dobrodružný víkend v přírodě. Je možné s ním vyrazit kamkoli. Díky vestavěným technologiím se jedná o výjimečný vůz pro jízdu po silnici i v terénu. Navara se dnes prodává na 109 trzích světa. Obchod s lehkými užitkovými vozidly a vozidly s rámovým podvozkem stabilně roste.

Mezi hlavní prvky modernizovaného modelu ekologičtější, pokročilejší a účinnější motor, který plní nové emisní normy i normu Euro6DTemp platnou do prosince 2021. Díky přeplňování dvěma turbodmychadly budou mít i nižší stupně výbavy více výkonu. Současně s tím byla posílena brzdová soustava s kotouči na všech čtyřech kolech. Víceprvková zadní náprava je nyní dostupná také pro kabiny typu King Cab a obě verze mají vyšší zavěšená zadních kol. 

Nové funkce doplňují u modelu Navara stávající sadu pokročilých technologií a technologií Nissan Intelligent Mobility. Standardní výbava nejprodávanější verze Tekna zahrnuje asistent rozjezdu do kopce, asistent pro sjíždění svahů, inteligentní nouzové brzdění a inteligentní panoramatický kamerový parkovací systém. Stejně jako každý lehký užitkový vůz Nissan má i Navara tovární záruku na 5 let / 160 000 km, což z ní činí jedničku v segmentu.

Modernizovaný model Navara je na českém trhu nyní možné objednávat za cenu od 656 414 Kč bez DPH ve verzi Visia King Cab s motorem 2.3 dCi Bi-Turbo o výkonu 160 (425 Nm).