Společnost Bonett patří k předním investorům do čerpacích stanic CNG v České republice. Obliba tohoto alternativního paliva čím dál roste a spolu s ní je třeba zajistit širší distribuční síť. Krátce po otevření čerpací stanice v Hradci Králové a Plzni, otevírá společnost další v Havlíčkově Brodě. Zákazníci mohou tankovat v areálu čerpací stanice OMV v Masarykově ulici směrem na Kolín. 

Nové tankovací místo vzniklo na žádost radnice, která pořídila flotilu nových ekologických autobusů, ale neměla je kde plnit. Bonnet proto vybudoval novou stanici s kompresní kapacitou 200 m3/h a zásobníkem na 1500 m3 plynu. V této konfiguraci je schopna zajistit obsluhu osobním automobilům, nákladním vozům i autobusům. Podobná stanice, především pro účely dopravního podniku, byla vybudována v nedaleké Jihlavě.

V rámci plnění plánu, kdy hodlá společnost do konce roku 2017 provozovat až 40 stanic, je před dokončením stavba v Hodoníně (stanice Shell na Brněnské ulici), Turnově a Náchodě.  Výhledově se počítá také se stavbou dalších dvou stanic v Praze a nových tankovacích míst na dálnicích D5 a D1. Bonnet do infrastruktury CNG investoval přes 200 milionů korun a v příštím roce počítá s dalšími 150 miliony korun.

Prostředky budou použity nejen na výstavbu nových stanic, ale také rekonstrukci současných, jelikož s rostoucí poptávkou přestávají vyhovovat kapacitně i komfortem plnění. V současné době prošla kompletní rekonstrukcí plnicí stanice v Brandýse nad Labem. Její kapacita byla navýšena na téměř 200 m3/h a zdvojnásobila se i kapacita zásobníků. Stejný proces čeká do poloviny roku 2017 také stanici v Žebráku u dálnice D5.

Aktuálně nejvýkonnější čerpací stanice CNG se nachází v Kladně. Místní dopravní podnik neustále rozšiřuje svou flotilu ekologických autobusů a tím rostou nároky na tankování. Aktuálně stanice disponuje kompresory o výkonu 1000m3/h, což je dvojnásobek oproti předešlé konfiguraci. Zároveň je s plynovým zásobníkem o objemu 2100 m3 jednou z největších v České republice.