Značka Peugeot Outillage uvádí novou řadu nářadí, kterou tvoří příklepová vrtačka, vrtací kladivo, okružní pila, nožová pila, vibrační bruska, úhlová bruska, odstraňovač nátěrů a multifunkční nástroj. Pod jejich designem je podepsáno studio Peugeot Design Lab. Tyto ruční elektrické nástroje doplňují nabídku akumulátorových nástrojů, jejichž prvním zástupcem byly vrtačky EnergyDrill. Peugeot Outillage doprovází jejich uvedení na trh novým logem, novým podpisem značky a novými webovými stránkami. Kompletní řada nástrojů EnergyHub je již nyní k dispozici v největších hobby marketech, ve specializovaných on-line obchodech a v on-line butiku Peugeot.

Kompletní sada nářadí

Nové akumulátorové nástroje Peugeot EnergyHub jsou kompatibilní s bateriemi 2, 4 nebo 5 Ah. Některé z nich jsou vybaveny robustním motorem Brushless (bezuhlíkovým), který umožňuje delší chod. Každý nástroj je dodáván s ochrannou sadou zahrnující bezpečnostní brýle, masku proti prachu a špunty do uší.

Vrtací kladivo EnergyPunch-18VBL dokáže provrtat nejodolnější materiály a beton. V nabídce je funkce vrtání, děrování a rytí.  Je vybaven motorem Brushless o síle úderu 2,2 J a LED osvětlením a dodáváno s přídavnou antivibrační rukojetí. Cena: 169,90 € včetně DPH.

Příklepová vrtačka EnergyDrill-18VPBL2 provrtá dřevo, PVC, kov a beton. Motor Brushless má vyšší točivý moment až 85 Nm. Je dodávána s přídavnou antivibrační rukojetí, dvěma lithium-intovými bateriemi 2,0 a 5,0 Ah a kufříkem. Cena: 289,00 € včetně DPH.

Kotoučová pila EnergySaw-C18VBL umožní přesně a rovně řezat prkna a desky. Je vybavena motorem Brushless, laserem pro přesné řezání a ergonomickou rukojetí. Dodává se s kotoučem 165 mm a 40 zuby pro precizní řez. Cena: 149,90 € včetně DPH.

Vibrační bruska EnergySand-18V slouží k broušení dřeva a kovu, lze ji uchopit zepředu nebo shora. Ovládání regulace rychlosti a tlačítka ON/OFF pro praváky i leváky. Dodávána s šesti brusnými papíry. Cena: 79,90 € včetně DPH.

Úhlová bruska EnergyGrind-18VBL se používá k broušení kovových dílů nebo jakéhokoli jiného povrchu pomocí vhodného příslušenství. Je vybavena motorem Brushless, přídavnou antivibrační rukojetí a rychloupínacím krytem kotouče. Cena: 139,90 € včetně DPH.

Odstraňovač nátěrů EnergyBrush-18VBL slouží k odstranění nátěru, obroušení a dobroušení dřeva, kovu a dalších materiálů. Je vybaven motorem Brushless a přídavnou antivibrační rukojetí. Je dodáván s mosazným ocelovým kartáčem.  Cena:149,90 € včetně DPH.

Multifunkční nástroj EnergyTool-18V, který umožňuje řezání, vrtání a broušení jakýchkoliv ploch. Je vybaven přídavnou antivibrační rukojetí. Dodává se s příslušenstvím: brusným kotoučem, brusnými papíry, kruhovými a rovnými listy pro dřevo. Cena: 89,90 € včetně DPH.

Vykružovací pila EnergySaw-J18V řeže do oblouku nebo rovně. Do pily se bez nutností dalšího nástroje upevňuje list typu T, U nebo L. Pečlivé kutily nadchne LED osvětlení, ergonomická rukojeť a naklápěcí stůl z hliníkové slitiny. Pila je dodávána se třemi zvláštními listy pro řezání dřeva. Cena: 89,90 € včetně DPH.