Údaje společnosti Volkswagen Financial Services u Volkswagenu Passat hovoří ve prospěch podnikatelů, kteří tvoří více než dvě třetiny uživatelů. Ti oceňují hlavně reprezentativní vzhled, příznivé provozní náklady, nebo specifické prvky výbavy, které usnadní provoz firemních flotil nebo uspoří čas vytíženým manažerům. Oběma skupinám jsou nyní tyto vozy ještě dostupnější s výhodnou nabídkou operativního leasingu s nízkou splátkou.

Jedním z inovativních prvků výbavy je systém Mobile key, který umožňuje vůz otevřít a nastartovat prostřednictvím vašeho mobilního telefonu, nebo In-Car aplikace – ta spolu se službou We Deliver umožňuje autorizovaným osobám – ať už je to messenger balíkové služby, kurýr s rozvážkou jídla nebo prádelna – přístup do zavazadlového prostoru, takže nemusíte čekat ve frontách nebo se zdržovat vyzvedáváním zásilky ve výdejních místech. Takovou službu jistě ocení jak podnikatelé, tak i ostatní řidiči.

„Podnikatelé i fyzické osoby, kteří v modelech Passat a Passat Variant jezdí, spojuje hlavně obliba vznětového motoru. Bezmála 95 % těchto vozů se u nás prodá právě v této motorizaci. Varianta s pohonem 4x4 mezi českými motoristy tak populární není – tu volí pouze čtvrtina našich klientů,“ říká Radek Jandásek, Brand manažer ve společnosti Volkswagen Financial Services.

S uvedením nového Passatu na trh jsme připravili mimořádnou nabídku operativního leasingu s atraktivní měsíční splátkou včetně servisu pro modely s motorizací 1,5 TSI:

Passat 1,5 TSI ACT / Passat Variant 1,5 TSI ACT

Cena vozu

750 900,- / 777 900,-

Délka financování

48 měsíců

Roční nájezd

15 000 km

Měsíční splátka bez DPH

7 737,- / 8 086,-*

*Nabídka platí pouze pro podnikatele. Splátka zahrnuje záruční a pozáruční servis po celou dobu pronájmu vozidla a povinné a havarijní pojištění s 10% spoluúčastí. Akční nabídka platí do vyčerpání zásob.

Operativního leasing Volkswagen Financial Services podobně jako Volkswagen Passat splňuje potřeby vrcholových manažerů i rodin s dětmi. Obě skupiny jistě ocení výhodnou fixní splátku po celou dobu splácení, servis a údržbu v ceně leasingu nebo to, že se prakticky o všechny provozní starosti majitele vozu postará Volkswagen Financial Services.