Program certifikovaných ojetých vozů Emil Frey Select byl v ČR spuštěn teprve letos v březnu, velice rychle se však rozvíjí a postupně se dostává do podvědomí zákazníků. K jeho největším přednostem patří kromě kvalitních vozů a široké nabídky služeb také roční plnohodnotná záruka. Právě na tuto výhodu, kterou se Emil Frey Select odlišuje od konkurence a která je klientelou nejvíce oceňována, se zaměřuje „Mikulášská nabídka“ a přináší na trhu zcela ojedinělou dvouletou záruku na ojeté vozy.

Aby mohli klienti využít této mimořádné akce, je třeba navštívit ve dnech 3. až 7. prosince kterékoli z prodejních míst Emil Frey Select (Praha 5 – Pekařská ul., Praha 10 - Pražská ul. nebo Praha 9 – Kolbenova a Černý Most) a vybrat si z nabídky 250 prověřených ojetých vozů. Všechny tyto automobily jsou k okamžitému odebrání.

Mikulášská nabídka je první akcí na podporu prodeje v rámci nově vzniklého programu Emil Frey Select. Je časově omezená na období od 3. do 7. prosince 2018. Po těchto pět akčních dní mohou zákazníci pořídit certifikovaný ojetý vůz z programu Emil Frey Select s dvouletou zárukou, tedy o rok delší než je standardem pro Emil Frey Select a příplatkovým nadstandardem pro ostatní prodejce ojetých vozů na českém trhu.