Téma: CAR POLICY
Petr Kužel, Sales Network Manager ALD Automotive s.r.o.

Naše tradiční motivační setkání tentokrát proběhne na velmi obsáhlé téma Car Policy.

Dá se říci, že každá, i ta nejmenší firma vlastnící jeden či dva automobily, má svou „car policy“. Jen tak možná souhrn svých pravidel pro pořizování, správu a provoz firemních automobilů nenazývá. U větších a vyspělejších společností však Car Policy představuje velmi důležitý dokument, který chrání firmu i její zaměstnance také právně.

Petr Kužel ze společnosti ALD Automotive se ve své krátké přednášce zaměří na to, co všechno by Car Policy měla obsahovat, v čem je prospěšná, kdo ji má spravovat a kdy je vhodné ji aktualizovat. Každá správně sestavená Car Policy musí také podrobně řešit nákup nových automobilů, nebo způsob obnovy původního vozového parku. Firmy v České republice se sice snaží ušetřit při nákupu automobilů, ale řada společností neřeší náklady na provoz (TCO). Právě v tomto ohledu lze ušetřit značné finanční částky, které mnohonásobně předčí pracně ušetřené peníze při nákupu nových automobilů. Je třeba si uvědomit, že náklady na provoz znatelně převyšují náklady na pořízení vozidla.

Budeme rádi, když pozvání na toto zajímavé téma přijmete a zapojíte se s námi do diskuse.

Náměty a otázky k uvedenému tématu zasílejte na info@business-car.cz. Jelikož je počet míst omezen, prosíme z organizačních důvodů o včasné potvrzení účasti mailem na adresu redakce.

Partner
ALD Automotive s.r.o. Renault Česká republika, a.s. Webasto Thermo & Comfort Czech Republic s.r.o.