Od konce roku 2019 PSA rozšíří portfolio komerčních vozidel dodávaných Toyota Motor Europe NV/SA  pro evropské trhy pod značkou Toyota o nový C-Van, vyráběný v PSA Vigo továrně ve Španělsku. Obě společnosti začaly spolupracovat v segmentu komerčních vozů již v roce 2012 dodávkami vozu Toyota Proace, vyráběným v PSA továrnou Hordain ve Francii.

Cílem prohloubení spolupráce pro obě společnosti je využití jejich silných stránek ve výrobě kompaktních a středně velkých užitkových vozů v Evropě a optimalizace nákladů za vývoj a výrobu. Toyota se bude v budoucnu podílet na financování a vývoji menších komerčních vozidel.

Od ledna 2021 Toyota převezme celé vlastnictví společnosti Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech s.r.o. (TPCA) v Kolíně, která je společným podnikem vyrábějícím kompaktní vozidla Toyota Aygo, Peugeot 108 a Citroen C1. TPCA, společný podnik skupiny PSA a Toyoty Motor Corporation, vznikl v roce 2002 a dohoda mezi oběma partnery obsahovala i revizní klauzuli, která dovoluje každému z partnerů přehodnotit svůj podíl. TPCA se stane součástí TME, kde se připojí k dalším sedmi závodům, které již Toyota provozuje v Evropě. TPCA bude nadále vyrábět kompaktní vozy pro obě společnosti.Toyota plánuje pokračovat ve výrobě a udržet pracovní místa v kolínské továrně.