70. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Cannes obohatila premiéra nového Renaultu Trafic SpaceClass. Jméno “SpaceClass” odkazuje na prostornost a komfort, které vůz nabízí. Jedná se o zcela nový produkt, který naplňuje požadavky zákazníků hledajících vyvážený poměr mezi jízdními vlastnostmi a komfortem. Automobilka chtěla v Cannes ukázat jeho vhodnost pro letištní transfery VIP pasažérů.

S prostorem až pro 9 cestujících poskytuje Trafic SpaceClass bohatý prostor a komfort ve srovnání s konkurencí. Modulární design sedadel na kolejnicích ve druhé a třetí řadě umožňuje přes 50 různých konfigurací. Komfort dále zvyšují zatmavená zadní skla, klimatizace, LED čtecí lampičky a kvalitní čalounění. S paketem “Signature Pack” se Trafic SpaceClass promění v mobilní kancelář s otočnými sedadly a vyjímatelným centrálním stolkem nabízejícím množství úložných prostor. Samozřejmostí je výbava v podobě 220V zásuvek a USB konektorů pro nabíjení notebooku či mobilních zařízení.

Přístrojová deska se vyznačuje řadou praktických dílů, včetně kůží potaženého volantu, množstvím odkládacích prostor a chromovými a černými prvky. 7” obrazovka je rozhraním navigačního systému MediaNav Evolution nebo R-Link Evolution, který přenáší obraz z  příplatkové parkovací kamery.

Vůz se dále odlišuje světelným podpisem, chromovanou maskou chladiče a lakovanými nárazníky, na předních blatnících nese název edice, má exkluzivní lak Šedá Comete, řadu lesklých černých prvků a příplatková 17” kola s diamantovým efektem.

Trafic SpaceClass bude uveden na náš trh na přelomu září a října 2017.