Porsche Česká republika ujišťuje majitele a provozovatele vozidel značek Volkswagen osobní vozy, Audi, SEAT a Volkswagen Užitkové vozy, že jejich servisní partneři v České republice jsou připraveni poskytovat veškeré potřebné servisní služby i za současného stavu nouze. Přednostně přitom budou vyřizovány zakázky pro Integrovaný záchranný systém.

Autorizovaní partneři značek Volkswagen osobní vozy, Audi, SEAT a Volkswagen Užitkové vozy v České republice nemohou sice na základě vládou přijatých opatření pro boj proti koronaviru prodávat nové a ojeté vozy, zákazníkům však i nadále nabízejí servisní služby v rozsahu odpovídajícím současné situaci.Otevírací doma se může od té běžné lišit, proto se zákazníkům doporučuje se předem telefonicky informovat.  Asistenční služby přitom fungují v plném rozsahu.

V nouzových situacích se mohou zákazníci obracet na známé telefonní linky asistenčních služeb příslušných značek. Jejich operátoři jim zajistí spojení s nejbližším servisním partnerem. I mimo otvírací dobu servisu bude pro zákazníky zajištěna pomoc, včetně plnění vyplývajících ze záruky mobility a poskytnutí náhradního řešení mobility. U vozidel, u nichž v této době končí záruka mobility a nemůže být vzhledem k aktuální situaci prodloužena absolvováním řádné servisní prohlídky, se záruční lhůta automaticky prodlužuje až do doby, než se situace vrátí k normálnímu stavu.