Automobilka zahajuje prodej akčních modelů Octavia Combi Tour a Octavia Combi Touring Sport, jimiž chce oslovit především retailové klienty. Ti mohou obě novinky již nyní objednávat u všech autorizovaných prodejců značky. 

Oba tyto modely jsou dále podpořeny finančními produkty od Škoda Financial Services v podobě nízkého úroku či benefitu ve výši 20 000 Kč. Zároveň je možné oba modely pořídit v rámci stále oblíbenějšího operativního leasingu pro privátní klienty a podnikatele – Škoda Bez starostí za garantovanou měsíční splátku rovněž od Škoda Financial Services.

Škoda Octavia Combi Tour vychází z výbavového stupně Ambition, k němuž přidává dvouzónovou automatickou klimatizaci Climatronic, multifunkční volant pro rádio a telefon, vnitřní zpětné zrcátko s automatickým stmíváním, zatmavená zadní okna Sunset, funkci SmartLink+ a paket Mobilita Plus (prodloužená záruka na 5 let/150 tisíc Km). Zákazník může zvolit buď zážehový motor 1.0 TSI/85 kW, nebo žádanější turbodiesel 1.6 TDI/85 kW (v obou případech s manuální převodovkou). Doporučená prodejní cena činí v prvním případě 439 900 Kč, ve druhém případě 499 900 Kč včetně DPH. To představuje zákaznickou výhodu až 118 400 Kč oproti identicky vybavené specifikaci Ambition ze standardního ceníku. 

Škoda Octavia Combi Touring Sport odkazuje svým pojmenováním na předchůdce, který v 60. letech minulého století spatřil světlo světa v počtu 2273 kusů a dal vzniknout i úspěšnému soutěžnímu speciálu. Rovněž tento akční model vychází ze stupně Ambition a nad rámec výbavy Tour přidává 17palcová černá kola Trius, sportovní nárazníky vpředu i vzadu, černé doplňky exteriéru, LED hlavní světlomety a TOP LED zadní světla, sportovní přední sedadla, černý strop, vkládané tkané koberce, sportovní multifunkční volant s řazením DSG a infotainment Bolero. K pohonu slouží výhradně nejvýkonnější dvoulitrové agregáty – 2.0 TSI/140 kW nebo 2.0 TDI/135 kW (vždy s převodovkou DSG a pohonem 4×4). Doporučené prodejní ceny byly stanoveny na 699 900 Kč, resp. 745 900 Kč včetně DPH. 

Obě akční výbavy lze kombinovat s využitím všech dostupných finančních produktů Škoda Financial Services, ale nelze na ně uplatnit žádné zvýhodnění pro velkoodběratele ani jiné cílové skupiny. Nabídka není časově omezena a je platná do odvolání