S nastávajícím zimním obdobím připravila Škoda Auto pro své zákazníky Zimní servisní akci. Ta zahrnuje kompletní prohlídku vozu, nabídku originálního příslušenství za zvýhodněné ceny a 1l zimní směsi do ostřikovačů zdarma při zakoupení sady předních stěračů.

Komplexní prohlídka vozu v rámci Zimní servisní akce zahrnuje mimo jiné zátěžový test baterie speciálním přístrojem, diagnostiku s výpisem paměti závad, či kontrolu stavu provozních náplní, včetně ověření mrazuvzdornosti chladicí kapaliny. Prohlídka prověří také stav podvozku a brzdového systému i obložení, funkčnost a nastavení ostřikovačů, stěrače, platnost technické kontroly či povinnou výbavu. Stranou nezůstanou ani pneumatiky včetně rezervy, přičemž nové sady lze pořídit už od 2 016 Kč včetně DPH za kus.

V případě slabé baterie je možné využít akční nabídky Škoda Originálních a Economy akumulátorů se slevou až 10 % (již od 1 931 Kč vč. DPH). Servisní technici dále zkontrolují kompletní osvětlení vozu, stav a funkčnost filtrů pevných částic. V případě potřeby jsou dostupné pro modely Octavia, Superb, Yeti a Fabia druhé generace s motory 1,6 TDI a 2,0 TDI od 12 900 Kč.

Nabídka sezonních produktů originálního příslušenství zahrnuje zvýhodnění 10-15 % na přepravní systémy jako jsou držáky lyží a snowboardů, střešní boxy či vaky na lyže, dále 15 % slevu na sady sněhových řetězů (od 1 178 Kč), 10 % na originální gumové a gumotextilní koberce do interiéru vozu a 10 % na střešní nosiče a příčníky (od 2 999 Kč). Ze sortimentu péče o vůz pak 15% zvýhodnění sortimentu zimní autokosmetiky, lopat na sníh a škrabek a 10 % na přední i zadní lapače nečistot.

Majitelé vozů starších 4 let mohou k odstranění případných závad využít také programy Škoda pro vozy 4+, například Šekovou knížku se slevami 20 % na vybrané originální díly i práci k jejich výměně. Připraven je také bohatý sortiment výhodných a kvalitních dílů Škoda Economy a továrně repasovaných dílů.

Zimní servisní akce trvá do 30. 11. 2017.