Zákazníci značky Audi mají cestu za volant svého vysněného vozu s logem čtyř kruhů nyní ještě jednodušší, a to díky nové akční nabídce operativního leasingu Audi now. Tento druh financování osloví náročné klienty, kteří touží po prémiové mobilitě bez starostí za výhodných podmínek střižených na mírů jejich požadavkům. Díky Audi now lze jezdit s vozem Audi A1 Sportback již za 5999 Kč měsíčně, Audi Q3 je k dispozici již od 9999 Kč měsíčně (všechny ceny, uvedené v této tiskové zprávě, jsou bez DPH).

Audi now oslovuje nové skupiny zákazníků širokým výběrem modelů i skvělými podmínkami s možnostmi individualizace podle požadavků klienta. Operativní leasing Audi now lze sjednat na dobu 36 až 60 měsíců, horní hranice pro počet ujetých kilometrů je stanovena na velkorysých 240 000 km. Nabídka Audi now je poskytována exkluzivně přes Audi Financial Services.

Do akční nabídky Audi now jsou zahrnuty všechny verze modelů Audi A1, Audi A3, Audi Q2 a Audi Q3. První tři uvedené modely zahrnují paket výbavy Gravity, Audi Q3 je vybaveno MMI rádiem Plus. Atraktivním vstupem do světa čtyř kruhů je Audi A1 Sportback 25 TFSI, jehož užívání vyjde na 5999 Kč měsíčně, pokud si klient zvolí variantu operativního leasingu s nulovou akontací, dobou splácení 48 měsíců a nájezdem 10 000 km/rok. U větších modelů Audi A3, Audi Q2 a Audi Q3 začínají splátky za stejných podmínek, ale s vyšším nájezdem 15 000 km/rok, od 7399 Kč (A3 30 TFSI), resp. 7999 Kč (Q2 30 TFSI), resp. 9999 Kč (Q3 35 TFSI).

Kampaň Audi now startuje na počátku března a bude vedena ve zcela novém a nekonvenčním barevném stylu. S tím je spojený také redesign webové stránky Audi now. Kampaň Audi now je zaměřená na širokou cílovou skupinu a poběží na internetu, v tisku a rádiích.