Členové věrnostního programu Avis Preferred mohou nyní v aplikaci jediným kliknutím vybírat a měnit zvolené vozidlo či prodloužit dobu jeho pronájmu. Vylepšená aplikace se vyvíjela v přímé spolupráci se zákazníky Avisu a nastavuje nový standard pro komfort, flexibilitu a možnost výběru. Zákazníci mohou snadno regulovat možnosti pronájmu a na vybraných místech se mohou zcela vyhnout recepci a mít přímý přístup k vozidlu. Díky nové aplikaci mají členové programu Avis Preferred, jako první v Česku, přístup k množství samoobslužných funkcí.

Mezi nejdůležitější funkce patří možnost výběru požadovaného modelu z rozmanitého portfolia vozidel a možnost upgradovat automobil přímo na parkovišti či v těsné blízkosti vozového parku, pokud jsou vozidla k dispozici. Prodloužit, zkrátit nebo zrušit rezervaci před zahájením pronájmu i v jeho průběhu. Zákazníci uvidí přesnou lokaci zarezervovaného vozidla, instrukce ohledně jeho předání proběhne na vybraných stanicích skrze push zprávy, pokud bude služba předem schválena. To znamená, že členové programu Avis Preferred budou mít na zvolených stanicích přímý přístup k vozidlu, aniž by předtím museli procházet recepcí. Veškeré dokumenty, např. smlouva o pronájmu či faktury, jsou uložené přímo v mobilní aplikaci, odkud jsou snadno přístupné.

Tyto funkce jsou dostupné všem členům věrnostního programu Avis Preferred nehledě na to, zda byla rezervace uskutečněna skrze aplikaci, webové stránky nebo telefon.

Projekt míří do na náš trh

Poté, co byla aplikace úspěšně spuštěna v USA a Austrálii, se nových funkcí aplikace dočkají zákazníci v Evropě, včetně Česka, Německa, Rakouska a Švýcarska. Ještě rychlejší a efektivnější služby dostanou zákazníci na klíčových mezinárodních lokacích, jako je londýnské letiště Heathrow, pařížské Orly a letiště Mnichov. Tyto služby budou dostupné na mnoha dalších mezinárodních trzích, např. ve Francii, Spojeném království a Norsku.

Pokročilé funkce aplikace jsou dostupné členům věrnostního programu Avis Preferred na vybraných stanicích a jsou optimalizované pro operační systémy iOS a Android. Zákazníci, kteří se chtějí stát členy Avis Preferred programu, se mohou zdarma a snadno zaregistrovat skrze aplikaci nebo online – potřebují pouze platný řidičský průkaz a kreditní kartu. Jakmile je registrace kompletní, bude jim přiřazeno zákaznické číslo. Pokud již jste členy programu Avis Preferred, můžete aktivovat nové funkce aktualizací aplikace a přijmutím nových podmínek pronájmu.