Školení

 

MOTIVAČNÍ SETKÁNÍ: Stres prospěšný i škodlivý!

Stres, prevence a jeho zvládání. Toto hlavní téma provázelo letos poslední z řady odborných setkání, které pro naše čtenáře pravidelně připravujeme. Proběhlo ve spolupráci s profesionály, kteří na speciálních kurzech pomáhají lidem v boji proti stresu ještě před tím, než se vymkne kontrole.

MOTIVAČNÍ SETKÁNÍ:  Stres prospěšný i škodlivý!

Havarijní a zákonné pojištění

Minulý týden skončilo další z řady odborných setkání. V pražské kavárně Café Louvre na Národní třídě jsme diskutovali na téma pojištění vozidel. Přednášející zodpovídali dotazy týkající se především havarijního a zákonného, tedy povinně smluvního pojištění.

Havarijní a zákonné pojištění

Flotiloví manažeři se sjeli do Bělé

Institut Fleet Managera ve spolupráci se společností Autosport Promotion a s podporou občanského sdružení Adrenalin bez bariér připravil 20. září v Motorlandu Bělá pod Bezdězem odborný den pro vedoucí pracovníky firemních vozových parků.

Flotiloví manažeři se sjeli do Bělé

Kritéria nákupu a prodeje firemních vozidel

Právě skončilo další z řady odborných setkání. V pražské kavárně Café Louvre na Národní třídě jsme diskutovali na téma Kritéria nákupu a prodeje firemních vozidel.

Kritéria nákupu a prodeje firemních vozidel

Řidiče od léta čekají změny!

Díky novele silničního zákona musejí řidiči od srpna počítat se změnami. Bodový systém zpřísnil postihy závažnějších přestupků. K banálním prohřeškům je naopak více benevolentní.

Řidiče od léta čekají změny!

Flotiloví manažeři proškoleni v Mostě

V polovině dubna připravil Institut Fleet Managera v rámci vzdělávacích aktivit dvoudenní školení pracovníků firemních flotil. Podrobnou reportáž z mosteckého školení naleznete v časopisu Business Car.

Flotiloví manažeři proškoleni v Mostě

Fotografie ze školení fleet manažerů v Mostě

Po našem dubnovém školení v Mostě řada z vás oslovila redakci, jestli bychom neposkytli fotografie z tohoto dne. Vaše prosby plníme a nyní si můžete reprezentativní výběr fotografií prohlédnout.

Fotografie ze školení fleet manažerů v Mostě

Možnosti úspor a perspektivy ekologických pohonů

Alternativní paliva a ekologické pohony jsou na okraji zájmu především kvůli chybějící legislativě, která by tyto perspektivní pohony podporovala. Ve vyspělých státech EU si státní správa velice dobře uvědomuje, že v počátcích je nutné tyto pohony budoucnosti ekonomicky podporovat. Bez jejich výraznější podpory je zájem o ně zcela minimální, a tak nelze v dostatečné míře budovat potřebnou infrastrukturu - především výstavbu tankovacích a dobíjecích stanic, které jsou pro další rozvoj klíčové.

Možnosti úspor a perspektivy ekologických pohonů

Motivační setkání - co trápí fleet manažery

Pro naše čtenáře jsme tentokrát připravili Motivační setkání na téma optimalizace nákladů při správě vozových parků a car policy.

Motivační setkání - co trápí fleet manažery

Řidiče čekají změny

Díky novele zákona č. 361 dojde v příštím roce k řadě změn. Řidiči se například nebudou moci vymlouvat na osobu blízkou. Změn dozná také bodový systém.

Řidiče čekají změny
1 2 3 4 5 6 8

Magazín:

02/2019

Obsah č. 02/2019:

  • Business Academy
  • Autem po Evropě
  • Pneumatiky a bezpečnost
  • Mobily za volantem
  • Alternativní pohony
  • Testy

+Objednat předplatné

> Mediaplán 2019

Video z odborných akcí:Video z testovacích dnů:Výsledky ankety 2018: