Právě dnes probíhá v Motorlandu Bělá další ročník odborného školení pořádané redakcí časopisu Business-Car. Také letos je pro pozvané flotilové manažery a zástupce vyššího managementu připravený vzdělávací program.

Ten se v dopoledních hodinách věnuje přednáškám na aktuální témata z oblasti správného výběru operativního leasingu a častým chybám. O své zkušenosti se podělí Petr Holeček z divize Volkswagen osobní vozy a Martin Čmarada z Volkswagenu Financial Services. Neméně zajímavé je povídání o správném zacházení s TCO, zejména v oblasti nákladů na servis a kalkulace zůstatkových hodnot. Touto problematikou provázejí Michal Strnad z TecAlliance a Vlastimil Frič, project manager společnosti Cebia.

Petr Polišenský, vedoucí střediska školení řidičů společnosti Dekra přispěje blokem o moderních technologiích v automobilech a jejich vlivu na bezpečnost. Po celou dobu jsou účastníkům k dispozici desítky automobilů různých značek pro testovací jízdy nejen na veřejných komunikacích, ale také v terénu.  

Kromě generálního partnera Porsche Česká republika s.r.o. a hlavních partnerů Toyota a Volkswagenu Financial Services je přítomna i řada vystavovatelů se svými produktovými novinkami. Nutno dodat, že letošní účast patří mezi rekordní, kdy hostíme bezmála stovku účastníků.