Mobilní aplikace Carolina oslavila první narozeniny své existence! Již za necelý rok si ji přitom stáhlo více než 50 000 lidí a získala více než 40 000 registrovaných uživatelů. Carolina je mobilní aplikace pro motoristy, která umí zdarma ocenit vozidla, hlídá termíny spojené s údržbou a provozem vozu, pomáhá na cestách, každý rok prověří zdarma historii jednoho vozu v systému Autotracer, již brzy bude majitele aut upozorňovat na svolávací akce výrobců vozů a zanedlouho nabídne také možnost sledovat ekonomiku provozu.

Cílem bylo vytvořit pro řidiče prostředí, které jim ulehčí od jejich starostí spojených s nákupem, provozem a užíváním vozidla. Díky rostoucímu zájmu i počtu registrovaných uživatelů hodlá Cebia aplikaci dále rozšiřovat o nové funkce. Do konce ledna bude aplikace upozorňovat na svolávací akce. Výhledově se pracuje také na ekonomické kalkulačce nákladů a partnerstvích v oblasti správy pojištění, servisu nebo financování.

Ještě před koncem loňského roku získali uživatelé možnost ukládat v Carolině dokumenty k jejich autu, které mohou potřebovat při svých cestách nebo při provozu vozidla – např. v servisu nebo při nenadálých příhodách na cestě. Uživatel si tak může nafotit a uložit technický průkaz nebo zelenou kartu a mít je kdykoliv po ruce ve svém mobilu.

Kromě toho přináší Carolina svým uživatelům pravidelné soutěže o hodnotné ceny. V loňském roce mohli uživatelé soutěžit například o zapůjčení vozů na víkend s plnou nádrží od těchto značek: BMW, Renault, Volvo, Hyundai a Volkswagen. Aplikace je zdarma ke stažení v Google Play i AppStore a získala zde vysoké hodnocení od samotných uživatelů (4,5, resp. 4,6 hvězdiček).