Testy

Redakční testy s technickými údaji:

Škoda Octavia 1.0 TSI

Škodovka přišla s celou řadou konstrukčních novinek. Z pohledu vozových parků je největší pozornost upřena na motory. U nejoblíbenějšího firemního modelu jsme se proto zaměřili na nový tříválec 1.0 TSI.

Škoda Octavia 1.0 TSI

TEST: Peugeot 5008 2.0 BlueHDi

Nová generace Peugeotu 5008 nás v řadě ohledů příjemně překvapila. Sympatický je design, nadprůměrný prostor, nebo třetí řada sedadel v základní výbavě. Vadit někomu může snad jen chybějící verze 4x4.

TEST: Peugeot 5008 2.0 BlueHDi

TEST: Alfa Romeo Giulia

Na nový sedan Alfa Romeo střední třídy se čekalo hodně dlouho a příznivci milánské značky se za něj snad i modlili. Nyní je nová Giulia konečně zde, připravena se hrdě postavit německému prémiovému triumvirátu.

TEST: Alfa Romeo Giulia

TEST: Renault Grand Scénic

Podle pravidelných prognóz německé Dekry je Renault stále spolehlivější a zákazníci se nemusejí obávat nenadálých výdajů. Renault je atraktivní i z pohledu současné modelové ofenzívy.

TEST: Renault Grand Scénic

TEST: Škoda Octavia 1.0 TSI

Škoda Octavia přichází s řadou novinek. Mezi nejzásadnější patří nový litrový tříválec, který nahrazuje verzi 1.2 TSI/81 kW. Zajímalo nás, jak si vede v oblasti nákladů na provoz.

TEST: Škoda Octavia 1.0 TSI

TEST: Suzuki Kizashi 2.4 VVT 4WD

V době, kdy řada automobilek upouští od výroby modelů střední třídy, Suzuki dělá pravý opak. Model Kizashi se tak může stát zajímavou alternativou pro společnosti, které nechtějí mít vozový park poskládaný jen z běžných značek.

TEST: Suzuki Kizashi 2.4 VVT 4WD

TEST: Ford Mondeo 1.6 EcoBoost

Ford Mondeo v posledních dvou letech zažívá ve vozových parcích výrazný úspěch. Kromě celé řady jiných okolností je to také agresivní cenovou politikou importéra. Mondeo má po faceliftu rozhodně co nabídnout.

TEST: Ford Mondeo 1.6 EcoBoost

TEST: SEAT Alhambra 2.0 TDI CR

Nový SEAT Alhambra je na trhu od loňského podzimu, nyní přichází také s pohonem všech kol. Společně se sesterským VW Sharan nabízejí znatelně více prostoru i komfortu. SEAT Alhambra vyhoví jak rodinnému stylu života, tak jako ideální víceúčelový flotilový automobil.

TEST: SEAT Alhambra 2.0 TDI CR

TEST: Suzuki Swift 1.2 GA

Suzuki Swift na konci roku 2010 vypadá, jako by prošlo jen drobným faceliftem. Opak je pravdou. Automobil dokáže nyní nabídnout řadu předností, které jsou pro flotilové automobily důležité.

TEST: Suzuki Swift 1.2 GA

Nový Nissan X-Trail už je na českém trhu

Na pařížském autosalonu představila značka Nissan inovovaný model X-Trail. Nyní jej už mohou koupit i čeští zákazníci za cenu od 677 900 korun včetně DPH.

Nový Nissan X-Trail už je na českém trhu

První dojmy z nového Suzuki Swift

Malý hatchback Suzuki Swift dnes přichází na český trh. I když to na první pohled nevypadá, jde o kompletně nový vůz.

První dojmy z nového Suzuki Swift

Sedmá generace bestselleru

Volkswagen na autosalonu v Paříži představil sedmou generaci modelu Passat. K dispozici je nový design a znatelně úspornější motory. VW Passat byl poprvé představen v roce 1973 a v současnosti se prodává ve více než 100 zemích.

Sedmá generace bestselleru

Škoda Fabia RS - nenápadný sportovec

Škoda Fabia prošla modernizací a s ní dorazila i dlouho očekávaná Fabia RS. Stokilometrovou rychlost pokoří za 7,3 s a ručička rychloměru se zastaví na číslici 224. Malý sportovec stojí 499 900 Kč.

Škoda Fabia RS - nenápadný sportovec

Nová KIA Sportage

Nová KIA Sportage přichází se střízlivým a líbivým designem. Tvar se vzdal výstředností, což zaručí dlouhověkost. Příbuzný Hyundaie ix35 se začal vyrábět v červenci v závodě Kia u slovenské Žiliny.

Nová KIA Sportage

Suzuki SX4

Suzuki SX4 ve třídě malých crossoverů řadu let vede statistiky prodejů a oblíbenosti. Nyní je v prodeji omlazený model. Změny se dotkly celé řady detailů včetně motorů. Pro naše čtenáře není bez zajímavosti, že si model SX4 poradí i s obytnými přívěsy vážícími až 1200 kg.

Suzuki SX4
1 2 9 10 11 12 13 14 15 17

Magazín:

01/2019

Obsah č. 01/2019:

  • Fleet Derby-Flotila Roku
  • Registrace nových vozů
  • Emisní limity
  • Problematika GDPR
  • Změny bodového systému
  • Testy

+Objednat předplatné

> Mediaplán 2019