Volvo V60

Vozový park je financován operativním leasingem

Vozový park FTV PRIMA tvoří 40 osobních automobilů, které jsou financovány operativním leasingem. Případný krátkodobý nedostatek automobilů je řešen zápůjčkou v autopůjčovnách.

„Při dodržování určitých pravidel je operativní leasing velmi praktickou a transparentní službou. Mám na mysli především kontrolu stavu vozidla akreditovanou společností před ukončením operativního leasingu a případné odstranění závad servisem před vrácením vozidla. Z vlastní několikaleté zkušenosti musím potvrdit, že tento způsob funguje, a tak se vyhýbáme neúměrným fakturacím za nadměrné opotřebení vozidel. Pokud pracujeme na krátkodobých projektech, je aktuální nedostatek vozidel řešen běžnou výpůjčkou z autopůjčovny,“ říká David Frantál.

Společnost FTV PRIMA je multimediální společnost provozující celoplošné televizní vysílání známých programů Prima, Prima COOL, Prima Love a Prima ZOOM. Na našem území vysílá již více než 22 let a začínala s programem známým jako Premiéra TV, později Prima.

Společnost také provozuje mnoho webových magazínů, asi nejznámější jsou Prima Style a Prima Living.

 

Chcete se také zúčastnit soutěže Manažer testuje? Zaregistrujte se.
Z došlých registrací vybereme řidiče, kteří budou moci nejnovější modely týden testovat. V dohodnutém čase vám vůz dovezeme až do firmy a v pondělí zase odvezeme. K dispozici budete mít plnou nádrž paliva.
 

Hodnocení manažera

„Volvem jsem se už několikrát svezl a vždy šlo o velmi příjemné setkání, které bych si dovolil přirovnat k velmi dobře strávenému večeru s příjemnou, krásnou a zajímavou ženou.

Volvo je příjemné i tím, že při své inovativnosti a neustálým doplňováním nových technologií především v oblasti bezpečnosti a komfortu si zachovává svoji tvář a filozofii. Ovládací prvky, přestože jich pár přibylo, zůstávají na svých místech, a vše je velmi přehledné.

Pětiválec se při akceleraci krásně projevuje pro mě příjemným dravějším zvukem a reaguje ihned na potřeby řidiče. Automatická převodovka funguje bezchybně i v režimu sport. Podvozek je velmi jistý, stabilní i v ostrých zatáčkách.

Přestože se jedná o menší vůz z celé modelové řady vozů Volvo, nijak zvlášť mou 195 cm vysokou postavu neomezoval. V interiéru jsem jen postrádal větší počet úložných prostor včetně prostoru pro PET lahev. Celkově mám z tohoto vozu velmi dobrý dojem.

Spotřeba nebyla zcela nejnižší, ale motor byl ještě zcela syrový, takže nelze dělat závěry. Je pravda, že s přechodem na čtyřválcové agregáty se podaří spotřebu ještě více snížit. Charakteristika pětiválců se ale bohužel vytratí.

Dokázal bych si velmi dobře představit, že bych V60 koupil své manželce, kdybych nějakou chtěl mít. A využití ve firmě? Pořídil bych tento vůz naší klíčové obchodní zástupkyni, která si cení bezpečnost a spolehlivost.“

Volvo V60

Volvo V60 Cross Country

Modely Cross Country mají u Volva dlouhou tradici. Charakteristickými vlastnostmi je znatelně vyšší světlá výška (+65 mm) a oplastovaná karoserie, což umožňuje navštívit místa i mimo zpevněné cesty. Volvo navíc svou nabídku těchto univerzálních modelů dále rozšiřuje, čímž reaguje na znatelný nárůst poptávky po těchto vozech. V současné nabídce jsou aktuálně k dispozici modely V40 Cross Country a V60 Cross Country, které brzy doplní sedan S60 Cross Country.

Zákazníci mají na výběr mezi pohony 4x2 (ceny od 937 300 Kč) a 4x4 (ceny od 1 069 900 Kč). Pohon všech kol je pro evropský trh kombinován se vznětovým pětiválcem D4 2.4/140 kW, nebo se zážehovým čtyřválcem T5 2.5/187 kW.