SUV

TEST: Subaru Forester

Stejně jako soupravu s Volkswagenem Touareg či Seatem Cuprou jsme stejným způsobem vyzkoušeli také SUV od Subaru. A nutno podotknout, že příjemně překvapilo. Forester nabízí při vlekání přívěsů vysokou jízdní stabilitu. Je zkrátka příkladem dokonale všestranného auta.

TEST: Subaru Forester

TEST: BMW 320d xDrive

Řada 3 je pro BMW nosným modelem, už od roku 1975. Nejnovější, v pořadí sedmá generace se i v době přející SUV snaží toto postavení všemi myslitelnými prostředky potvrdit. Novinka je ráznou odpovědí na konkurenční Mercedes třídy C i Audi A4.

TEST: BMW 320d xDrive

TEST: Volkswagen Touareg

Nový Touareg, vlajková loď Volkswagenu, jako by byla konstruována pro tahání přívěsů. Stačí zapřáhnout a jet třeba přes celou Evropu naprosto komfortně a bez omezování.

TEST: Volkswagen Touareg

TEST: SEAT Ateca Cupra

Cupra Ateca poskytuje z přeplňovaného dvoulitru 221 kW a podvozek ji vede jako po kolejích. A nezklame ani v roli tahače. Při předjíždění má s přívěsem apetit, že se ostatní řidiči nestačí divit. Přitom je stále stabilní, bezpečná a překvapivě úsporná.

TEST: SEAT Ateca Cupra

TEST: Toyota C-HR

Kompaktní crossover od Toyoty hraje na emoce. Extravagantní exteriér přitom není na úkor praktičnosti, což nebývá samozřejmé. C-HR nezklame ani hybridním pohonem po stránce spotřeby.

TEST: Toyota C-HR

TEST: SEAT Arona

Většina výrobců přestává malé verze kombi vyrábět. Stejnou cestou se u svých nových modelů vydal i koncern Volkswagen včetně značky SEAT. Ibizu kombi tak nahrazuje crossover Arona.

TEST: SEAT Arona

TEST: Mitsubishi Outlander PHEV

Outlander PHEV nyní září novými technologiemi. Za první tři měsíce se tato vlajková loď Mitsubishi stala nejprodávanějším plug-in hybridním vozem na českém trhu.

TEST: Mitsubishi Outlander PHEV

TEST: Škoda Octavia g-tec

Co do finanční výhodnosti mezi alternativními pohony jasně vede zemní plyn. Vyzkoušeli jsme modernizovanou Škodu Octavia s novým motorem i CNG pohonem. A jak si ve srovnání se starší verzí vedla?

TEST: Škoda Octavia g-tec

TEST: Suzuki Swift SHVS

Malý hatchback od Suzuki nabízí mimořádně kompaktní hybridní systém, který ulevuje spalovacímu motoru v nízkých otáčkách. Výhodou je zanedbatelné navýšení hmotnosti ve srovnání s konvenčním pohonem.

TEST: Suzuki Swift SHVS

TEST: Hyundai Ioniq Electric

Hyundai Ioniq nabízí tři stupně elektrifikace v jedné karoserii. Čistě elektrická verze představuje na českém trhu téměř polovinu celkových registrací.

TEST: Hyundai Ioniq Electric
1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Magazín:

03/2019

Obsah č. 03/2019:

  • Alternativní pohony
  • Budoucnost vodíku
  • Eco pohony ve flotile
  • Informační servis
  • Právo a podnikání
  • Testy

+Objednat předplatné

> Mediaplán 2019