SUV

TEST: Ford Focus kombi

Nový Ford Focus nyní přichází s karosářskou variantou kombi. Právě tato praktičtější verze může být pro řadu flotilových parků zajímavou volbou. Ford je obecně pro vozové parky atraktivní především z pohledu ceny a nákladů na provoz.

TEST: Ford Focus kombi

TEST: Isuzu D-Max

Pro terénní pick-upy s otevřenou ložnou plochou není Česko s ohledem na povětrnostní podmínky a rozšířenou silniční síť zemí zaslíbenou. Někteří z nás však takový automobil opravdu potřebují a jiným se pro změnu líbí. Od loňského roku je v tomto segmentu díky značce Isuzu zase o něco větší výběr.

TEST: Isuzu D-Max

TEST: Škoda Octavia 1.6 TDI DSG (1.2 TSI)

Český bestseller dostal po faceliftu v roce 2009 také nové motorizace. V nabídce jsou nyní dva zajímavé přeplňované čtyřválce s přímým vstřikováním paliva a stejným výkonem 77 kW. Na naftu jezdí verze 1.6 TDI, benzín potřebuje k životu provedení 1.2 TSI. Porovnávali jsme vzájemně jejich klady a zápory v běžném provozu.

TEST: Škoda Octavia 1.6 TDI DSG (1.2 TSI)

TEST: Hyundai i40 1.7 CRDI

Zcela nový Hyundai střední třídy je tady. Model i40 charakterizuje výrazný design, výborné jízdní vlastnosti, nadprůměrný zavazadlový prostor a nízké provozní náklady.

TEST: Hyundai i40 1.7 CRDI

TEST: Mazda 3 - 1.6D

Mazda 3 patří od roku 2003 v nižší střední třídě k tomu nejlepšímu. Silnou stránkou byly od počátku jízdní vlastnosti a dokonalá ergonomie při řízení.

TEST: Mazda 3 - 1.6D

První blízké seznámení s Toyotou Yaris

V dánské Kodani jsme se mohli poprvé blíže podívat „na zoubek“ nové Toyotě Yaris. První kilometry za jejím volantem nám ukázaly, že s tou starou se nedá vůbec srovnávat.

První blízké seznámení s Toyotou Yaris

TEST: Peugeot 508 1.6 HDI GT

Příchodem Peugeotu 508 se staví flotilová politika značky Peugeot naruby. Od modelu 508 si automobilka slibuje výrazné posilnění, coby flotilové značky.

TEST: Peugeot 508 1.6 HDI GT

Opel Astra 1.7 CDTi

Opel významně zapracoval na kvalitě svých nových modelů. Počínaje modelem Insignia pověst značky stoupá a s ní také zůstatkové hodnoty. Zdárným příkladem tohoto úspěchu je nové kombi Astra ST.

Opel Astra 1.7 CDTi

TEST: Nissan Micra 1.2/58 kW

Nissan Micra je z hlediska nákladů na provoz jedním z vůbec nejlevnějších automobilů na trhu. Může za to mimo jiné i velmi úsporný motor. Za cenu 239 900 Kč je k dispozici velmi dobře vybavené auto včetně klimatizace.

TEST: Nissan Micra 1.2/58 kW

TEST: Suzuki Kizashi 2.4 VVT 4WD

V době, kdy řada automobilek upouští od výroby modelů střední třídy, Suzuki dělá pravý opak. Model Kizashi se tak může stát zajímavou alternativou pro společnosti, které nechtějí mít vozový park poskládaný jen z běžných značek.

TEST: Suzuki Kizashi 2.4 VVT 4WD
1 2 3 4 5 6 7 8 9 11

Magazín:

03/2019

Obsah č. 03/2019:

  • Alternativní pohony
  • Budoucnost vodíku
  • Eco pohony ve flotile
  • Informační servis
  • Právo a podnikání
  • Testy

+Objednat předplatné

> Mediaplán 2019