SUV

TEST: Ford Focus

Ford Focus sice nepatří mezi největší nebo nejlevnější představitele nižší střední třídy, pro vozové parky ale dokáže nabídnout nízké provozní náklady.

TEST: Ford Focus

TEST: Mercedes-Benz A 180D

Mercedes nyní může nabídnout přímou konkurenci Audi A3 nebo BMW řady 1. Letos byla třída A trochu vylepšena a v rámci této modernizace se mimo jiné rozšířila nabídka motorů.

TEST: Mercedes-Benz A 180D

TEST: Nissan X-Trail 1.6 dCi 4x4

Třetí generace Nissanu X-Trail přijíždí v elegantním kabátě bez ostrých hran a naznačuje tím, že už není takovým drsňákem jako jeho předchůdci.

TEST: Nissan X-Trail 1.6 dCi 4x4

TEST: Volvo XC60 T5

Automobily SUV se již dobře etablovaly i ve firemních flotilách jako manažerský automobil. Volvo XC60 patří v tomto ohledu mezi nejvíce zastoupené.

TEST: Volvo XC60 T5

TEST: Peugeot 308 SW 1.6 e-HDI

Peugeot má automobil, se kterým je radost jezdit. Po prvních ujetých kilometrech lze konstatovat, že nová generace 308 patří právem mezí nejzajímavější a nejpovedenější novinky letošního roku.

TEST: Peugeot 308 SW 1.6 e-HDI

TEST: Citroën C4 Picasso

Není pochyb, že nový Citroen C4 Picasso patří mezi nejzajímavější velkoprostorové automobily. Citroen u novinky sází především na nové technologie. Odrazí se tato skutečnost i v nízkých provozních nákladech?

TEST: Citroën C4 Picasso

TEST: VW Golf Sportsvan

Rodinka VII. generace modelové řady Golf dostala v květnu nový přírůstek. Minivan s dodatkovým modelem Sportsvan představuje praktický víceúčelový automobil s variabilním interiérem a zvýšenou pozicí sedadel.

TEST: VW Golf Sportsvan

Nová generace modelu Kia Sorento

Korejská automobilka představila první oficiální obrázky třetí generaci SUV Sorento. Největší model automobilky na starém kontinentu bude mít živou evropskou premiéru 2. října na autosalonu v Paříži.

Nová generace modelu Kia Sorento

TEST: Audi SQ5 3.0 TDI

Nejvýkonnější zástupce Audi ve střední třídě SUV není zrovna etalonem firemního automobilu. Díky sportovnímu charakteru a vyšší ceně si model SQ5 pořídí jen majitelé firem, nebo pracovníci vrcholového managementu dobře prosperujících společností.

TEST: Audi SQ5 3.0 TDI

TEST: Renault Mégane Grandtour

Renault Mégane je pro automobilku nejdůležitějším modelem. Při vývoji nové řady se mu vždy věnuje mimořádná pozornost. Navíc v nižší střední třídě patří k cenově nejatraktivnějším vozům.

TEST: Renault Mégane Grandtour
1 3 5 6 7 8 9 10 11

Magazín:

01/2019

Obsah č. 01/2019:

  • Fleet Derby-Flotila Roku
  • Registrace nových vozů
  • Emisní limity
  • Problematika GDPR
  • Změny bodového systému
  • Testy

+Objednat předplatné

> Mediaplán 2019