SUV

TEST: BMW 535i XDRIVE

Pětková řada mnichovské automobilky je typickým představitelem prémiového vozu vyšší střední třídy. V motorizacích této kategorie již delší dobou kralují turbodiesely a modely s výkonnými zážehovými motory se prodávají jen výjimečně.

TEST: BMW 535i XDRIVE

TEST: Hyundai i30 1.6 GDI

Jsme jednou z prvních zemí, kde se nový Hyundai i30 začal prodávat. Z české továrny zatím vyjíždějí pětidveřové hatchbacky, kombi přijde v červnu a třídveřová verze na konci roku 2012.

TEST: Hyundai i30 1.6 GDI

Nový SEAT Ibiza

Úspěšný španělský model SEAT Ibiza je zde, aby uchvátil svým mladistvým sportovním designem, vysokou kvalitou a jízdními vlastnostmi.

Nový SEAT Ibiza

TEST: Kia Rio 1.4

Výrobce u třetí generace modelu Rio sází na nízké provozní náklady, prostorný interiér a výrazný exteriér. Po letošním uvedení na trh se importér bude příští rok věnovat výraznějšímu prosazení ria ve vozových parcích. Největším konkurentem má být Škoda Fabia.

TEST: Kia Rio 1.4

TEST: VOLKSWAGEN PASSAT VARIANT EcoFuel CNG

S Volkswagenem Passat jsme ujeli hodně přes 1400 km a prověřili jsme jeho spotřebu v nejrůznějších provozních podmínkách. Na výrobcem deklarované hodnoty spotřeby jsme se sice nedostali, ale i tak lze před náklady na pohonné hmoty smeknout.

TEST: VOLKSWAGEN PASSAT VARIANT EcoFuel CNG

TEST: Chevrolet Cruze hatchback

Chevrolet letos slaví stoleté výročí. K jubileu se automobilka činí. Ve velmi krátké době představila doslova smršť novinek. Většina z nich je pro flotilové vozové parky velice atraktivní. Otestovali jsme nový model Cruze pro firemní flotilu zajímavý především kvůli ceně.

TEST: Chevrolet Cruze hatchback

TEST: Ford Focus kombi

Nový Ford Focus nyní přichází s karosářskou variantou kombi. Právě tato praktičtější verze může být pro řadu flotilových parků zajímavou volbou. Ford je obecně pro vozové parky atraktivní především z pohledu ceny a nákladů na provoz.

TEST: Ford Focus kombi

TEST: Isuzu D-Max

Pro terénní pick-upy s otevřenou ložnou plochou není Česko s ohledem na povětrnostní podmínky a rozšířenou silniční síť zemí zaslíbenou. Někteří z nás však takový automobil opravdu potřebují a jiným se pro změnu líbí. Od loňského roku je v tomto segmentu díky značce Isuzu zase o něco větší výběr.

TEST: Isuzu D-Max

TEST: Škoda Octavia 1.6 TDI DSG (1.2 TSI)

Český bestseller dostal po faceliftu v roce 2009 také nové motorizace. V nabídce jsou nyní dva zajímavé přeplňované čtyřválce s přímým vstřikováním paliva a stejným výkonem 77 kW. Na naftu jezdí verze 1.6 TDI, benzín potřebuje k životu provedení 1.2 TSI. Porovnávali jsme vzájemně jejich klady a zápory v běžném provozu.

TEST: Škoda Octavia 1.6 TDI DSG (1.2 TSI)

TEST: Hyundai i40 1.7 CRDI

Zcela nový Hyundai střední třídy je tady. Model i40 charakterizuje výrazný design, výborné jízdní vlastnosti, nadprůměrný zavazadlový prostor a nízké provozní náklady.

TEST: Hyundai i40 1.7 CRDI
1 2 3 4 5 6 7 9 11

Magazín:

01/2019

Obsah č. 01/2019:

  • Fleet Derby-Flotila Roku
  • Registrace nových vozů
  • Emisní limity
  • Problematika GDPR
  • Změny bodového systému
  • Testy

+Objednat předplatné

> Mediaplán 2019