4 července 2020
Ekologie

Renault Twizy je zpět u českých prodejců

>admin admin
18 června, 2020

S měsícem červen se do nabídky znovu vrátil bezemisní model Twizy, a to ve verzi Urban. Nejmenší z elektromobilů ve stáji Renault, model Twizy nabízí dojezd až 100 km.

Jeho konstrukce vychází z potřeb městského provozu. Nahoru výklopné dveře umožňují snadné nastupování i v úzkých parkovacích místech. Na nabíjení není potřeba žádná zvláštní instalace, lze jej nabíjet z domácí 230V zásuvky a nabije se za 3,5 hodiny. Stav baterie je možný sledovat na palubním počítači.

Renault Twizy je vybaven automatickou převodovkou, která je propojena se systémem rekuperace energie. Když brzdíte nebo sundáte nohu z plynového pedálu, zvýšíte svůj dojezd. Se šetřičem paliva můžete mít pod kontrolou svou spotřebu energie a zjistit, jaký máte dostupný dojezd. 

Twizy poskytuje potřebnou ochranu. Jeho trubkový podvozek, vyvinutý divizí Renault Sport, vás chrání před nárazy a jeho čtyři kotoučové brzdy zaručují skutečnou aktivní bezpečnost. Jsou zde i prvky pasivní bezpečnosti v podobě čtyřbodových bezpečnostních pásů a airbagu řidiče.

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit