4 července 2020
Novinky

Zvýhodněná nabídka příslušenství a speciální kola pro VW Golf 8

>admin admin
25 června, 2020

Volkswagen vychází vstříc majitelům osmé generace Golfu a do vyprodání zásob nabízí zvýhodněný paket praktického příslušenství pro zimní provoz a ochranu vozu před znečištěním a poškozením. Balíček Originálního příslušenství Volkswagen® zahrnuje nejčastěji požadované ochranné prvky a sadu hliníkových kol se zimními pneumatikami. Majitelé vozů Golf 8 si tak mohou v rámci akční nabídky „Vylaďte si svůj Golf 8. generace“ vylepšit svůj vůz s 35% cenovým zvýhodněním.

Golf nabízí svým zákazníkům široké možnosti personalizace  a to nejen v oblasti výbavy konfigurované při výrobě, ale také rozmanitým originálním příslušenstvím. V současnosti mohou zájemci využít nabídku zvýhodněného balíčku nejčastěji požadovaného příslušenství pro zimní provoz a ochranu interiéru a zavazadlového prostoru, a ušetřit tak 35 %.

Zákazníci autorizovaných prodejců a servisů Volkswagen si mohou vyladit svůj Golf 8. generace akčním paketem Originálního příslušenství Volkswagen, který obsahuje nejdůležitější prvky výbavy pro zimní provoz a ochranu interiéru. Hlavní součástí paketu je sada 16“ kol Gavia z lehké slitiny se zimními pneumatikami Bridgestone Blizzak rozměru 205/55 R 16 91H. Kvalitní zimní pneumatiky renomovaného výrobce poskytují vynikající úroveň provozních vlastností nejen na sněhu, ale i na mokru, čímž významně přispívají k aktivní bezpečnosti v nejchladnějším ročním období. Kola jsou navíc vybavena dynamickými kryty středů (2 983 Kč), u nichž logo VW zůstává ve vodorovné poloze i při otáčení kola. Tím vzniká za jízdy pozoruhodný vizuální efekt, který umocňuje sofistikovanost nového Golfu.Díky sadě čtyř odolných pryžových rohoží bude nový Golf ve svém interiéru vypadat jako nový i po mnoha tisících ujetých kilometrů. Praktické rohože za 1 953 Kč ochrání koberce v interiéru před znečištěním a vlhkostí po celý rok, stejně jako plastová vana do zavazadlového prostoru ve variantě pro modely s variabilní výškou podlahy v ceně 1 444 Kč. Rohože i vana jsou vyrobeny přesně na míru rozměrům nového Golfu z velmi kvalitních materiálů a svým designem dokonale ladí s vnitřním prostorem.Třešničkou na dortu, která rovněž přispěje k zachování vysoké zůstatkové hodnoty vozu i po mnohaletém provozu, je transparentní ochranná fólie pro práh zavazadlového prostoru za 1 723 korun. Odolná fólie chrání před poškrábáním a jiným poškozením především lak horní části nárazníku v oblasti vstupního otvoru, jež při nakládání a vykládání často přichází do kontaktu s přepravovanými zavazadly a materiálem.

Celková běžná cena příslušenství, zařazeného do paketu, je 37 037 Kč. Zákazník však díky zvýhodnění 35 % zaplatí jen 24 074 Kč, tedy o 12 963 Kč méně. Akční nabídka „Vylaďte si svůj Golf 8. generace“ platí do vyprodání zásob.

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit