Finance

Hola! Jarní servis SEAT a CUPRA na akce volá!

>Redakce Redakce
01 dubna, 2022

Jaro, teplo, slunce, zábava. Španělským vozům SEAT a CUPRA je tohle doslova vlastní. A nová motoristická sezona klepe na dveře.

Prohlídka po zimě, kdy auto dostává obzvláště zabrat, dává určitě smysl. SEAT Service a CUPRA Service si to uvědomují a v rámci aktuální zimní servisní akce nabízí kontrolu vozidla  inspekci za cenu od 299 Kč. Obsahuje přesně definovanou škálu bodů, které mechanici projdou tak, aby vašemu vozu zajistili další spolehlivý provoz. A jelikož je čistý výhled z vozu základem bezpečné jízdy, k originálním stírátkům SEAT nebo CUPRA dostanete litr koncetrátu letní směsi do ostřikovačů za korunu.

Výhodnější ceny při návštěvách autorizovaných servisů SEAT a CUPRA má nově „na svědomí“ zákaznická karta MyCard dostupná pro obě značky. Je jen na vás, jestli se spokojíte s variantou MyCard Service, která je zdarma, nebo s její placenou verzí MyCard Service+, nabízející spoustu dalších výhod včetně výměny kol a dokonce i slev v rámci volnočasových aktivit.

Abyste na ně mohli vyrazit třeba na kolech, potřebujete je také nějak odvézt. Začíná to příčníky na střechu, které v katalogu pro vozy CUPRA naleznete za výhodnějšch 5 637 Kč. Elegantní řešení převozu kol skýtá nosič na tažné zařízení, jehož nosnost 60 kg v pohodě stačí i pro dvojici těžkých elektrokol. Protože zavazadlový prostor je potřeba využít na maximum a také ho řádně organizovat, přináší Originální příslušenství SEAT v rámci jarní servisní nabídky několik praktických doplňků: plastovou vanu, skládací box nebo posuvný modul – hliníkovou dělící přepážku s teleskopickým modulem, díky němuž variabilně nastavíte její rozsah.

Značka SEAT v rámci jarní nabídky připravila také balíček originálního příslušenství pro nový Leon a Leon Sportstourer. Cenové zvýhodnění 15 % srazilo ceny na 10 092, respektive 10 115 korun. Za ně dostanete: střešní nosiče, sadu odolných gumových koberců, ochrannou fólii na zadní nárazník a plastovou vložku do zavazadelníku. Jednoduché, praktické, výhodné.

Protože nejen vůz SEAT může dělat svému majiteli radost, existuje v katalogu SEAT kolekce spousta předmětů, které potěší. Vybírat lze ze SEAT kolekce, obsahující značkové oblečení, doplňky, dárkové předměty či zavazadla. Stylová CUPRA nemůže zůstat stranou a pro majitele této značky vozů se nabízí také paleta exkluzivních doplňků.

A mobilita na posledním kousku vaší cesty z odlehlého parkoviště? Můžete si ji zkrátit na elektrické koloběžce SEAT MÓ eKickScooter 65, která vás a 21 499 Kč odveze až 65 km daleko, ale hlavně na ní vybočíte z řady ostatních koloběžek. Design a specifický branding SEAT se opravdu povedl…

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit