14. července 2024
Finance

Kia EV 9 vyhovuje dotačnímu programu. Objednávky jsou otevřené, získejte svůj vůz už v září

>Redakce Redakce
15 května, 2024

Po úspěšném startu prodejů vlajkové lodi Kia EV9 přichází české zastoupení značky značky s novým modelovým rokem MY25 a změnami ve výbavě. Kia tak současně reaguje na rostoucí poptávku zákazníků u modelu EV9 po výbavě nabízející pohon všech kol. Výroba modelového ročníku 2025 naběhne v červenci s dodáním prvním zákazníků v září. 

Od zahájení prodeje SUV EV9 v říjnu loňského roku, si do dnešního dne objednalo tento model přes sedmdesát zákazníků, z toho 98 % prodejů je registrováno na firmy a podnikatele. Fleetoví zákazníci, kteří v rámci svého podnikání preferují udržitelnou mobilitu a vyžadují až sedmimístné provedení elektromobilu, mohou díky výbavovým změnám a cenové úpravě modelu EV9 dosáhnout na spuštěný záruční program Elektromobilita vyhlášený Národní rozvojovou bankou.

EV9 je vedle modelů Niro EV, EV6 a EV6 GT čtvrtým modelem značky Kia, který díky své cenové strategii obstojí při žádosti o státní dotace. Rozšířená základní výbavová řada modelu EV9 Earth (dříve Earth Launch Edition) je aktuálně dostupná za 1 495 851 Kč bez DPH s pohonem zadních kol a výkonem 150 kW /204 k, doplněná nově o pohon všech kol (AWD) s výkonem 283 kW / 384 k za cenu 1 578 496 Kč bez DPH.

Pro finální cenovou nabídku, na dosažení dotace od NRB, je nutné kontaktovat autorizované prodejce značky Kia, kteří firemním klientům vypracují fleetovou cenu na míru.

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit