Český trh, Finance

Pořiďte modely Transporter a Caravelle s velkými slevami

>admin admin
07 února, 2020

Volkswagen Užitkové vozy má pět trumfů pro své zákazníky, kteří se rozhodli pro pořízení modelů Transporter 6.1 nebo Caravelle 6.1. V rámci akční nabídky „Pět trumfů pro T6.1“ lze získat spolehlivého pomocníka do firmy ještě výhodněji. Prodejci budou nabízet atraktivní zvýhodnění do konce března, nebo do vyčerpání limitu 500 vozů.

Speciální akční nabídku „Pět trumfů pro T6.1“ lze využít až do konce března, nebo do vyčerpání limitu 500 vozů, při nákupu všech variant modelů Transporter 6.1 (Kombi, skříňová verze nebo podvozek, resp. valník) a Caravelle 6.1. Zákazníci mají na výběr jedno z pěti zvýhodnění, které mohou kombinovat s některými dalšími aktuálně platnými akčními nabídkami.

Prvním trumfem je dodatečná sleva 15 000 Kč bez DPH při financování FlexiFIN. Zákazníci, kteří se rozhodnou pro Nulový úvěr na 2 až 3 roky, získají 0% úrok již od 60% akontace. Třetí možnost, jak ušetřit, představuje odkup staršího vozidla na protiúčet s bonusem 15 000 Kč bez DPH. Klienti, kteří sázejí na jistotu, mohou sáhnout po čtvrtém trumfu, který jim za 1 Kč poskytne prodlouženou záruku na 2+3 roky s omezením na 200 000 km. Stejně výhodně lze pořídit také jeden ze čtyř následujících prvků výbavy na přání: pevné tažné zařízení, nebo systém Parkpilot s ultrazvukovými senzory překážek vpředu a vzadu, nebo nárazníky lakované v barvě karoserie, nebo světlomety LED vpředu a případně i vzadu.

Digitalizovaná a rozsáhle modernizovaná řada T6.1 je nabízena s výrazně rozšířenou sériovou výbavou, vyspělou konektivitou, novými asistenčními systémy a řadou inovativních prvků, které významně usnadňují profesionálům práci.

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit