Finance

Raiffeisen – Leasing získal ocenění za financování nových i ojetých vozů

>admin admin
01 července, 2020

Raiffeisen – Leasing získal mezi leasingovými společnostmi stříbrné ocenění v prestižní české soutěži Zlatá koruna. Uspěl se svou online nabídkou financování vozů, která je určená jak pro soukromé osoby, tak i pro podnikatele a firmy. Online řešení od Raiffeisen – Leasing zajišťuje klientský komfort, zjednodušení i zrychlení komunikace.

Raiffeisen – Leasing nabízí výhodné financování osobních i užitkových vozů, zafinancovat dokáže vůz libovolné značky a typu, nový či ojetý, podle preferencí klienta. Úvěr na auto od Raiffeisen – Leasing má roční úrokovou sazbu od 3,99 % p.a. a je možné jej sjednat bez poplatku za uzavření smlouvy. Délku splácení si může každý přizpůsobit v rozmezí od dvou do šesti let. K samotnému financování navíc klienti mohou získat výhodné havarijní pojištění, povinné ručení nebo připojištění skel.

Za společnost Raiffeisen – Leasing převzal ocenění Jaroslav Kumbera, ředitel Autofinancování. „Pro nás je klíčová zkušenost našich klientů, chceme, aby byli spokojení od prvního kontaktu. Cenu vnímáme jako potvrzení, že se nám snadná a efektivní komunikace daří,“ zhodnotil v souvislosti  s předáním ceny.

Díky jednoduchému online formuláři si zájemci mohou rychle spočítat kompletní cenovou nabídku úvěrového financování, včetně individuální výše splátek. Úvěr na auto od Raiffeisen – Leasing je navíc běžně dostupný na všech pobočkách Raiffeisenbank, kde je možné také přímo uzavřít smlouvu.

Raiffeisen – Leasing financuje nejen osobní a užitková auta či motocykly, ale například i stroje, zařízení, technologie, transportní techniku nebo nemovitosti. Nabízí také full-service operativní leasing
pro firemní vozy.

Reprezentativní příklad: cena auta 500 000 Kč, akontace 100 000 Kč, celková výše úvěru 400 000 Kč, doba trvání smlouvy 48 měsíců, zápůjční úroková sazba 3,99 % p.a., měsíční splátka úvěru 9 030 Kč bez pojištění, 9 759 Kč vč. havarijního pojištění (729 Kč), havarijní pojištění sjednané ve splátkách úvěru je povinná doplňková služba, celková splatná částka 468 432 Kč, RPSN 8,26 % (vč. pojistného havarijního pojištění). Platí pro nové auto.

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit