12. června 2024
Novinky

Mustang Mach-E je po technické modernizaci. Utáhne až o půl tuny navíc

>Redakce Redakce
12 září, 2022

Mustang Mach-E je nyní standardně vybaven inteligentním automatickým tempomatem 2.0, který s využitím údajů z navigačního systému a přední kamery reguluje rychlost jízdy nejen podle dopravních značek, ale i s ohledem na blížící se zatáčky a křižovatky.

Zároveň došlo ke zvýšení nejvyšší přípustné hmotnosti přívěsu z 1000 na 1500 kg. Tento údaj se vztahuje na Mustang Mach-E s 91kWh akumulátorem. 

Přibližně 80 procent majitelů Mustangu Mach-E přichází k Fordu od jiných automobilových značek. První elektrický člen rodiny Mustang zároveň v prodejních číslech překonává svého staršího sourozence se spalovacím motorem v poměru 8:1.

Zákazníci Mustangu Mach-E mohou ode dneška vybírat ze širší nabídky variant a možností personalizace. Výbava Premium, která byla dříve dostupná pouze pro modely s pohonem všech kol, je nyní nabízena rovněž pro modely s pohonem zadních kol a volitelným 91kWh akumulátorem. Obsahuje 19palcová kola z lehké slitiny, adaptivní LED světlomety s funkcí neoslňujících dálkových světel,  v osmi směrech elektricky seřiditelná přední sedadla a červené brzdové třmeny v kombinaci s černými detaily exteriéru.

Pro celou modelovou řadu Mustang Mach-E jsou nově k dispozici také výrazné barvy modrá Vapor a šedá Carbonized, stejně jako dva nové vzory kol z lehké slitiny.

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit