Novinky

Pneumatiky na léto? ADAC doporučuje jednoznačně Goodyear EfficientGrip Performance 2

>Redakce Redakce
09 března, 2023

Pneumatiky Goodyear EfficientGrip Performance 2 získaly nejvyšší hodnocení v jubilejním 50. testu letních pneumatik autoklubu ADAC. 

Testovací řidiči je popisují jako „nesmírně dobře vyvážené”, což znamená, že se chovají předvídatelně a dávají řidičům sebejistotu při jízdě za všech možných podmínek. Nejlépe byly hodnoceny také v kritériu opotřebování běhounu a patřily mezi nejlepší při hodnocení účinnosti. 

Kritéria testu nově zahrnují i hodnocení “ekologické vyváženosti”, které se na celkovém skóre podílí z 30 %. Je součástí bloku kritérií “bezpečnost jízdy”.

Pneumatiky Goodyear EfficientGrip Performance 2 pomáhají řidičům dojet dál a zároveň jim poskytují vysokou úroveň výkonnosti, včetně štítkové hodnoty A přilnavosti na mokru. Nabízejí o působivých 50 procent delší kilometrový proběh než jejich předchozí generace a o 20 % delší než nejblíže umístěné konkurenční testované pneumatiky. EfficientGrip Performance 2 jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi značky Goodyear pro lepší brzdné vlastnosti na mokru a stabilitu na suché povrchu. 

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit