Novinky

Porsche Česká republika představuje novinkovou MyCard

>Redakce Redakce
30 března, 2022

Porsche Česká republika, největší importér nových osobních a užitkových vozidel do České republiky, jde naproti svým zákazníkům.

„Pro lepší efektivitu poprodejních služeb jsme připravili program MyCard – zákaznickou kartu, prostřednictvím které majitelé automobilů Volkswagen, Audi, SEAT, CUPRA či Volkswagen Užitkové vozy mohou čerpat výhody a ušetřit tak výdaje spojené s provozem svého automobilu,“ představuje novinku Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche ČR

Program MyCard funguje ve dvou stupních:

MyCard Service

Bez poplatku dostává každý uživatel MyCard 15% slevu na originální díly (při útratě za originální díly na zakázce nad 6 050 Kč), finanční příspěvek 1200 Kč na přípravu a zajištění STK, možnost čerpat individuální nabídky servisního partnera, pokud jej označí jako tzv. domovský servis, a v neposlední řadě výhody externích partnerů – například velmi výhodné pojištění majetku nebo cestovní pojištění od Generali Česká pojišťovna. 

MyCard Service+

Za roční poplatek 1 990 Kč získá držitel karty MyCard Service+ všechny benefity základní karty MyCard Service a k tomu navíc: výměnu kompletních kol včetně vyvážení (2x ročně), výměnu brzdové kapaliny nebo sady předních stíracích lišt (1x ročně) a dále 10% slevu na originální příslušenství jednotlivých značek – zde není nijak omezen počet nákupů a následné využití slevy.

I s tímto obsahem máme v úmyslu aktivně pracovat a zákazníkům nabízet různé atraktivní výhody v oblasti servisních služeb“, doplňuje J. Špinar.

Pro získání zákaznické karty MyCard a následného čerpání všech výhod s ní spojených stačí svůj vůz značky Volkswagen, Audi, SEAT, CUPRA či Volkswagen Užitkové vozy zaregistrovat na webu my-card.cz a pak již jen čekat na svoji elektronickou a také fyzickou MyCard. Kromě výhod každý registrovaný uživatel z řad fyzických osob či OSVČ získává rovněž funkci „Moje garáž“, kde má přehled o technickém stavu a datech svého vozu nebo například jeho pravidelném servisu a jeho připomenutí. Registrace funguje na VIN konkrétního vozidla a je přenosná v rámci jeho uživatelů.

Výhody MyCard lze čerpat u participujících servisních partnerů.

Nejčastější otázky a odpovědi:

Jak získám zákaznickou kartu MyCard? 

Stačí vstoupit na webové stránky www.my-card.cz a registrovat se. MyCard pro zvolenou značku vozu obdržíte v elektronické podobě s možností uložení do virtuální peněženky a také fyzicky poštou do 14 dnů od řádné registrace.

Kolik MyCard stojí? 

Existují 2 varianty: MyCard, která je zdarma, platí neomezeně dlouhou dobu, a MyCard Service+ za 1 990 Kč, jež platí 1 rok od zaplacení.  

Kde můžu výhody MyCard čerpat? 

U všech participujících partnerů autorizované servisní sítě značek Volkswagen, Audi, SEAT, CUPRA a Volkswagen Užitkové vozy.

Bude se nabídka MyCard rozšiřovat, obohacovat? 

Ano, průběžně se bude spektrum výhod upravovat a doplňovat dle preferencí zákazníků.

Je MyCard přenosná? 

Ano, MyCard je přenosná. Registrace je na VIN konkrétního vozidla, takže je defacto jeho součástí a využívat ji může neomezený počet uživatelů vozidla.

Existuje MyCard i jako aplikace? 

Zatím ne, nicméně je v přípravě a předpokládané spuštění je plánováno na 3. čtvrtletí 2022.  

Platí MyCard jen v ČR nebo i v zahraničí? 

MyCard a výhody s ní spojené lze čerpat pouze v rámci ČR.

Můžou MyCard využívat i firmy? 

Nikoliv. MyCard je určena pouze fyzickým osobám a OSVČ.

Je v plánu MyCard rozšířit například i na sektor ojetých vozů prodávaných v síti Das WeltAuto? 

Ano, právě zde je velký potenciál. Vozy byly již provozovány, předpoklad servisování je vyšší a tedy i zájem o výhody, které jsou prostřednictvím MyCard nabízeny.

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit