Ekologie, Novinky

Renault ZOE je nejprodávanějším elektromobilem v Evropě

>admin admin
27 dubna, 2020

Nový Renault ZOE je plně elektrický automobil se skutečným dojezdem až 395 km (v souladu s metodikou WLTP), který nabízí nejmodernější řešení v oblastech bezpečnosti, komfortu, ekologie a nejnovějších technologií.

Nová verze Renaultu ZOE se objevila na konci roku 2019, sedm let od prvního uvedení modelu. Automobil v současné podobě nabízí vybavení nejvyšší třídy, přičemž si současně zachovává cenovou dostupnost. Tento model prošel důkladnou evolucí z hlediska kvality i technologie. Pozornost si kromě jiného zasluhuje komplexní balíček bezpečnostních systémů, jehož součástí je systém autonomního nouzového brzdění systém kontroly a sledování jízdního pruhu (LDW).

Nový Renault ZOE, to je také vysoká kvalita použitých povrchových materiálů, včetně ekologického čalounění, které je vyrobeno z recykovaných materiálů. Automobil získal kromě jiného nový vzhled přístrojové desky, jejíž součástí je nyní i 10´štít přístrojové desky před řidičem s možností personalizace a také obrazovka infotainmentu. Nový multimediální navigační systém EASY LINK, kompatibilní s protokoly Android Auto a Apple CarPlay, s velkou obrazovkou o úhlopříčce 9,3” zajišťuje snadné používání funkcí určených pro elektrické automobily: dojezd na dostupnou energii, plánování trasy s ohledem na infrastrukturu nabíjecích stanic, ovládání nabíjení, dálkové zapínání a kontrolu stavu nabití, programování aktivace klimatizace a mnoho dalších.

Dosavadní prodejní výsledky prozrazují, že si Renault ZOE udržuje vedoucí postavení na největších evropských trzích.

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit