Školení

Právě probíhá IX. ročník Business Academy

>Mario Rychtera Mario Rychtera
03 dubna, 2019

V Adventure Land v Bělé pod Bezdězem to opět žije! Už od ranních hodin se tu koná devátý ročník odborného školení Business Academy pořádaný redakcí časopisu Business-Car. Dopolední program je plný zajímavých přednášek.

Daniel Belák představil hned v úvodu novinky automobilky Audi, zejména pokrokový elektromobil e-tron, který je k dispozici pro volné jízdy hned ve dvou exemplářích. Ze současného portfolia je možné dále vyzkoušet Audi A6 a vrcholná Q8. 

Monitorování vozidel je ve firemních flotilách často předmětem diskuzí a v současné době se této problematice věnuje mnoho společností v rámci vývoje nových řešení. Udržet krok v rychlém rozvoji pomáhá Jana Kubátová ze společnosti T-mobile, která představila nejnovější systém pro monitorování starších vozů. 

Na oblast správného vedení vozového parku naváže Jiří Kot ze společnosti Business Lease v rámci přednášky o správné práci s celkovými náklady (TCO) a kalkulaci nadměrného opotřebení vozidel. S tím souvisí také rady pro správný výběr poskytovatele operačního leasingu. 

Martin Bednář ze společnosti Dekra se věnuje problematice vlivu defenzivní jízdy na bezpečnost. Bohužel se v dnešní době často setkáváme s agresivním chování řidičů a tak je dobré si připomenout, jak tomuto nešvaru odolat, nebo se s ním vypořádat ze strany ostatních účastníků.  

V rámci pestrého programu probíhá testování současných modelů od celé řady značek, které mají v oblibě flotilově orientovaní zákazníci. Kromě jízdy po místních okreskách je  k dispozic off-roadová dráha prověřující možnosti terénních vozů.

Za podporu a možnost uspořádat takto obsáhlou akci děkujeme generálnímu partnerovi Porsche Česká republika zastoupeném značkami Audi, SEAT a Volkswagen.

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit