Technologie

Peugeot v novém videu nabízí unikátní pohled do výroby a testování oblíbených SUV

>Redakce Redakce
25 července, 2022

Peugeot Made in ASEAN představuje pohled na vynikající úroveň výroby vozů SUV 2008, 3008 a 5008 v malajském Gurunu. Místní výroba pro zákazníky v zemích ASEAN (Sdružení národů jihovýchodní Asie) je klíčem k internacionalizaci značky Peugeot po celém světě a k jejímu úspěchu v tomto geografickém regionu. Video také ukazuje, jak přísné je testování vozů v extrémních klimatických podmínkách této oblasti, aby byla zajištěna maximální spolehlivost vozů.

Video “Peugeot Made In ASEAN” podrobně popisuje v necelých pěti minutách montáž a kontroly kvality prováděné v továrně Stellantis v Gurunu v Malajsii a také testy odolnosti vozů SUV. Modely 2008, 3008 a 5008 absolvovaly ve zdejších podmínkách testovací jízdy v délce 500 000 kilometrů, přičemž se jezdilo ve dne i v noci, s nákladem i bez něj, v hustém městském provozu i na dálnicích, v horách, v extrémních vedrech i ve vlhkosti typické pro tropy.

 

Výrobní závod v Gurunu odpovídá obchodní dynamice značky Peugeot v jihovýchodní Asii, kde zákazníci oceňují pozici Peugeotu na nejvyšší úrovni v rámci nespecializovaných výrobců vozů. Vyrábí se zde modely SUV 2008, 3008 a 5008, jejichž design je shodný s evropskými verzemi. Skupina Stellantis se 28. října 2021 stala 100% vlastníkem společnosti NAZA Automotive Manufacturing Sdn. Bhd. a jejího výrobního závodu v Gurunu v malajském státě Kedah.

V Indii a asijsko-pacifickém regionu je skupina Stellantis zastoupena prostřednictvím hlavních distributorů v 18 zemích nebo trzích. V rámci ASEAN se jedná o 9 zemí: Indonésie, Thajsko, Malajsie, Vietnam, Filipíny, Kambodža, Myanmar, Singapur a Brunej. Dalšími trhy jsou Tchaj-wan, Hongkong, Srí Lanka, Východní Timor, Nepál, Bangladéš, Mongolsko, Nová Kaledonie a Francouzská Polynésie.

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit