12. června 2024
Český trh, Nepřehlédněte

Renault Kangoo má české ceny. Verze Grand nabídne 7 míst, lepší motor a bohatější výbavu

>Redakce Redakce
11 června, 2024

Renault Kangoo je již 25 let průkopníkem v segmentu vozů typu combispace, který se svým designem, praktičností a vůbec prvními posuvnými bočními dveřmi ve své třídě neztratil krok s dobou a zůstal typicky inovativní. Nyní vstupuje do prodeje jeho nová prodloužená verze. 

Renault prodal více než 4,4 milionu vozů Kangoo v 50 zemích světa a elektrická verze je nejprodávanějším vozem ve svém segmentu již od roku 2011. Modelová řada Renault Kangoo, nyní zahrnuje delší verzi Grand Kangoo, která byla představena v loňském roce  5. září na veletrhu IAA Mobility v Mnichově.

Třetí generace modelu Kangoo, která byla uvedena na trh v roce 2021, nyní zahrnuje verzi se 7 samostatnými a polohovatelnými sedadly. Novinka má dosud největší prostor pro cestující a zavazadlový prostor, takže je vhodným řešením pro podnikání i volný čas.

Modelová řada Renault Grand Kangoo se nabízí ve verzi se spalovacím motorem (benzín a nafta) a později take i v plně elektrické verzi s dojezdem 265 km.

Rovná cenovka

Základní model ve výbavě Equilibre s pěti sedadly a motorem TCe 100 startuje na částce 600 000 Kč, respektive 530 000 Kč po započtení slevy a výkupního bonusu.

Ve výbavě najdete látkové čalounění, 7palcový přístrojový štít, 8palcový infotainment, manuální klimatizaci a full LED světla. Z jízdních pomocníků pak dostanete protikolizního asistenta, tempomat s omezovačem rychlosti, rozpoznávání dopravních značek a další prvky stabilizace vozu při nepříznivých povětrnostních podmínek.

Za provedení Grand Kangoo si připlatíte 80 000 Kč, ale dostanete mnohem více, než jen sedm samostatných sedadel s možností úplného vyjmutí. Předně je tato verze spojená se silnějším zážehovým motorem TCe130. Kvůli větším rozměrům je zde dvouzónová automatická klimatizace a výdechy pro cestující vzadu a přední i zadní parkovací senzory s couvací kamerou. 

Ceník Renault Kangoo a Grand Kangoo

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit