14. července 2024
Ekologie

Nestihli jste nákup Ami Buggy? Nyní máte lepší možnost druhého pokusu

>Redakce Redakce
06 ledna, 2023

Na konci prvního čtvrtletí roku 2023 se začne prodávat nová série 1 000 kusů „My Ami Buggy“, což je dobrá zpráva pro všechny, kteří si nestihli koupit první verzi, z níž bylo prvních 50 kusů vyprodáno 21. června za pouhých 18 minut.

Tato nová verze „My Ami Buggy“ bude velmi podobná první sérii, ale nabídne několik překvapení, která budou podrobně popsána koncem zimy. Tato velmi výrazná verze, která bude trendy a současně robustní, bude vhodná jak k pohybu v městské džungli, tak poslouží jako pozvánka k životu na čerstvém vzduchu, zejména u moře.

Směřování k mořskému prostředí již poznamenalo historii standardní verze Ami. Podílela se například na zajištění energetické transformace řeckého ostrova Halki, kde se stala součástí výbavy policie a pobřežní stráže. Podobně bylo sedm vozů Ami zařazeno do vozového parku veřejné správy italského ostrova Maddalena, aby se podpořila čistá mobilita místní policie a správy přístavu.

Uživatelům Ami je od 14 do 94 let, od teenagerů, kteří se osamostatňují, až po seniory, pro které je to snadný, bezpečný a pohodlný způsob dopravy. Díky svému okouzlujícímu vzhledu se Ami stalo přirozenou součástí městské, mimoměstské a dokonce i venkovské krajiny. Jeho praktičnost umožňuje pokrýt mnoho potřeb, ať už ve dvoumístné verzi, nebo v užitkové verzi My ami Cargo.

Například hotel Bladen v italské Sappadě si vybral Ami, aby svým hostům nabídl nový zážitek z klidné, tiché a ekologické mobility při výletech do malebných Dolomit. Ve Francii zařadilo Sdružení obcí v departementu Somme do svého vozového parku 13 vozů Ami, které využívají pracovníci zajišťující služby domácí péče. V Belgii používá Ami firma zajišťující agenturní pracovníky AGO Jobs & HR jako moderní a udržitelný propagační vůz a jako ekologické řešení mobility pro pracovníky bez řidičského oprávnění.

Známé úsloví říká „Kdo dřív přijde, ten dřív mele“. Zákazníci, kteří mají zájem o „My Ami Buggy“, se budou muset připravit, aby nezmeškali den zahájení příjmu objednávek na konci prvního čtvrtletí roku 2023. Zákazníci se mohou registrovat prostřednictvím tohoto odkazu. První dodávky se očekávají koncem léta.

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit