Ekologie

První elektromobil Dacia si objednalo 400 000 zákazníků

>Mario Rychtera Mario Rychtera
25 listopadu, 2021

První zákazníci již od října nadšeně navštěvují síť prodejen Dacia, aby si převzali svůj nový vůz Spring, který si předobjednali v období od března do června 2021.

Tato bezprecedentní předobjednávková akce spuštěná v mnoha evropských zemích (Francie, Itálie, Německo, Rumunsko, Španělsko atd.) zaznamenala velký úspěch a během tří měsíců bylo provedeno více než 16 000 rezervací.

 V celé Evropě, v městských, příměstských i venkovských oblastech, si Spring nadále získává zákazníky s více jak 5 000 objednávkami měsíčně od července.

Nabídkou městského vozu se vzhledem SUV, 100 % elektrického a dostupného pro co největší počet lidí, jde Dacia s dobou. Snadné používání a nabíjení, stejně jako dojezd až 305 km ve městě (městský cyklus WLTP, 230 km v kombinovaném cyklu WLTP) z něj činí relevantní nástroj mobility pro většinu Evropanů, kteří denně ujedou v průměru jen 30 km.

Model Spring, zastánce 100% elektrické mobility, je oblíbený u zákazníků značky, které již přesvědčily vlastnosti vozů Dacia: jednoduché, robustní, dostupné a s nejlepším poměrem ceny a výkonu.

Spring je však především vozem, který oslovuje zcela nové zákazníky, protože většina z nich kupuje vůz Dacia poprvé (8 z 10 ve Francii).

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit