Finance

Black week! Nakupujte služby a výbavu BMW za akční ceny

>Mario Rychtera Mario Rychtera
23 listopadu, 2021

Kampaň Black Week se letos opět vrací, a to od 24. do 30. listopadu. V tomto období bude 18 trhů BMW Group, včetně České republiky, nabízet slevy na digitální služby a vybrané funkce vozidel. Od roku 2017, kdy se akce Black Week konala poprvé, zaznamenala obrovský úspěch a je hodnocena jako nejúspěšnější online prodejní kampaň BMW Group.

V roce 2020 se prodeje v rámci týdenní kampaně zvýšily o 57 % ve srovnání s předchozím rokem. Prodejní nárůst, který přinesl Black Week, představoval 8 procent celkového prodeje digitálních produktů a služeb za rok 2020. Během těchto sedmi dnů bylo zákazníky BMW realizováno celkem 22 000 dodatečných prodejů. Nejvíce se prodával produkt BMW Service Inclusive, paket Connected Booster a volitelná výbava asistent dálkových světel.

Země, které se letos kampaně účastní, jsou Německo, Velká Británie, Švýcarsko, Nizozemsko, Španělsko, Francie, Itálie, Polsko, Belgie, Švédsko, Rakousko, Norsko, Portugalsko, Česká republika, Japonsko, Dánsko, Finsko a Lucembursko. V závislosti na zemi budou moci zákazníci využít cenové slevy až do výše 30 % na digitální služby, které lze objednávat i po zakoupení vozidla. Nabídky obsahují oblíbený paket Connected Booster, jehož součástí je mnoho služeb, mezi nimiž je také Apple Car Play®, jež do vozu integruje funkce telefonu iPhone.

Letošní novinkou je sleva až 30 % na oblíbenou službu BMW Service Inclusive, která je k dispozici na devíti trzích. Zákazníci zaplatí jednu pevnou částku a mají nárok na všechny servisní služby v rámci konkrétního balíčku po dobu krytí například pěti let nebo do ujetí 100 000 km.

Black Week je důležitou součástí důsledné strategie digitalizace, kterou BMW Group využívá, aby svým zákazníkům nabídla řadu užitečných funkcí, které lze do vozidla přidat i po jeho zakoupení. Všichni řidiči BMW si tak mohou přizpůsobit vůz svým specifickým potřebám a doplnit tak svůj život chytrými inovacemi.

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit