Finance

ČSOB Leasing a Schwarzmüller nabízí českým podnikatelům atraktivní program financování

>Mario Rychtera Mario Rychtera
15 října, 2020

ČSOB Leasing, největší česká leasingová společnost a Schwarzmüller, jeden z největších evropských výrobců kompletního sortimentu užitkových vozidel, spojili své síly a obchodní zkušenosti. Nově od října přichází s nabídkou společného programu financování vozidel značky Schwarzmüller pro české podnikatele s názvem Inteligentní leasing
Schwarzmüller.

První časově omezený program financování (od 1. 10. do 31. 12. 2020) přinese společnou nabídku Schwarzmüller Leasingu s akontací od 20-40 %, počtem splátek 36-60, s úrokem jen 2,25 % p. a. při koupi vozidla v měně EURO a 2,99 % p. a. v případě zakoupení vozidla v českých korunách. Podrobnosti nabídky zákazníci získají u obchodních zástupců Schwarzmüller nebo na tel. +420 311 908 140 nebo v rámci regionálních poboček ČSOB Leasing. Schwarzmüller nabízí k prodeji svou kompletní prémiovou řadu modelů vozidel, atraktivní doprovodné služby a ČSOB Leasing, kromě leasingového financování také navíc atraktivní adresné pojištění vozidel ve splátkách na míru a další finanční služby skupiny ČSOB.

„Náš koncern vyvíjí, vyrábí a servisuje užitková vozidla pro přepravní řešení šitá na míru se zárukou přidané hodnoty. Jsme rádi, že jsme spojili síly s ČSOB Leasing, českými podnikateli nejoblíbenější českou leasingovou společností a tím nově i skupinou ČSOB“, doplňuje poskytnutou informaci Ing. Radim Pánek, jednatel společnosti Schwarzmüller s.r.o.

„ČSOB Leasing poskytuje komplexní leasingové služby, včetně adresného pojištění na míru, českým podnikatelům a u užitkových a nákladních vozidel patří na trhu dlouhodobě mezi největší hráče. Značka Schwarzmüller má mezi klienty velmi dobrý zvuk.  Jsme moc rádi, že můžeme zprostředkovat klientům této značky atraktivní nabídku našich finančních služeb a tím je zároveň pozvat do skupiny ČSOB“, říká Pavel Prokop, generální ředitel ČSOB Leasing.

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit