Finance

Volkswagen Financial Services dává ke smlouvě na nový vůz 5 let servisu zdarma

>Redakce Redakce
13 září, 2022

Přední česká společnost pro financování automobilů Volkswagen Financial Services nabízí k úvěrům na nové vozy servisní balíček neboli předplacený servis na 5 let zdarma. Reaguje tak na obavy řidičů spojené s rostoucími náklady za servis vozidel. Předplacený servis kryje všechny náklady spojené se servisními úkony předepsanými výrobcem. 

Bonus v podobě servisního balíčku zdarma nyní společnost nabízí zcela zdarma všem klientům, kteří si do konce roku 2022 sjednají u Volkswagen Financial Services úvěr na nový vůz. 

„Inflace atakující 20% hranici se mimo jiné promítá i do cen náhradních dílů a servisních služeb. Díky servisnímu balíčku zdarma mohou klienti náklady za servis svého vozu zafixovat. Budoucí zdražování během nadcházejících 5 let je tak nijak neovlivní. V dnešní nejisté době získává už tak atraktivní úvěrové financování vozu, například pomocí úvěru s poslední navýšenou splátkou, další benefit, který klientům může ušetřit až desetitisíce korun,“ vysvětluje Vratislav Strašil, jednatel společnosti Volkswagen Financial Services.  

Servis, na který je inflace krátká

Servisní balíček je ve své podstatě předplacený servis, který je součástí běžných úvěrových splátek. Klientům pomáhá vyvarovat se mimořádným a neočekávaným výdajům spojeným s údržbou jejich vozu „Chceme, aby byl servis vozu, podobně jako jeho financování, pro klienty co možná nejjednodušší. S vozem tak může klient přijet do jednoho z autorizovaných servisů a o nic dalšího se už nemusí starat. Nemusí už nic doplácet,“ dodává Vratislav Strašil

Servisní balíček kryje všechny servisní prohlídky předepsané výrobcem. Zahrnuje mimo jiné základní i rozšířené prohlídky, doplnění oleje a brzdové kapaliny nebo výměnu olejových, vzduchových, prachových a palivových filtrů. 

Nabídka platí pro všechny úvěrové produkty na nové vozy za podmínky uzavření smlouvy na financování do konce roku 2022. Servisní balíček v základní variantě obsahuje všechny výrobcem předepsané prohlídky a je platný po dobu 5 let či do nájezdu 60 000 km (v případě vozů Audi a Volkswagen 90 000 km).

Garance odkupu

Servisní balíček na 5 let zdarma rozšiřuje výčet výhod úvěrového financování, včetně populárního úvěru Financování CHYTŘE. Ten se vyznačuje vysokou mírou variability při nastavování výše akontace, měsíční splátky a volbě vyrovnání poslední nerovnoměrné splátky. V současnosti tvoří již zhruba 20 % sjednaných úvěrů na osobní automobily. 

Nabídka vznikla jako odpověď na aktuální trendy v oblasti financování vozů směřující k větší flexibilitě. Klienty láká především možnost extrémně nízké měsíční splátky, která je možná díky vyšší poslední nerovnoměrné splátce. K jejímu vyrovnání mohou klienti přistoupit několika způsoby – buď ji jednorázové splatí, rozloží do několika menších splátek anebo auto prodají a pokryjí ji z utržené hotovosti.  

„Nejistá doba a s ní spojené obavy z budoucnosti přiměly Čechy k větší obezřetnosti při nakládání se svými financemi. Pro část klientů může být strach z toho, že na konci smluvní doby nebudou mít dostatek hotovosti na splacení poslední splátky nebo nenajdou vhodného kupce, demotivačním faktorem. Vycházíme jim proto vstříc a možnost odkupu vozu garantujeme již při podpisu smlouvy,“ uzavírá Vratislav Strašil, jednatel společnosti Volkswagen Financial Services. 

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit