Nepřehlédněte

Magazín Business Car se stal mediálním partnerem jubilejního setkání uživatelů systému HELIOS Automotive

>Redakce Redakce
16 listopadu, 2022

Společnost INFO NOVA uspořádala ve středu 9. listopadu 2022 jubilejní X. setkání dealerů – významných prodejců nových i ojetých automobilů, silničních, stavebních a zemědělských strojů, velkých servisů, půjčoven a dalších společností z branže Automotive. V konferenčním centru hotelu Aquapalace Praha se sešlo více jak 60 ředitelů, manažerů, klíčových uživatelů a IT administrátorů z celé republiky, a to nejen z firem provozujících tento systém, ale i potenciálních zájemců o dodávku a implementaci informačního systému HELIOS Automotive.  

Program setkání byl zaměřen na novinky v systému HELIOS Automotive v oblasti ekonomiky, prodeje nových a ojetých vozů a autoservisu. Velká pozornost byla věnována mobilním technologiím v systému, možnostem využití HELIOS Mobile a HELIOS Card. V úvodu účastníci diskutovali i o migraci na nový ERP systém HELIOS Nephrite, který je už rutinně využíván u některých zákazníků. Účastníci byli, jako už tradičně, informováni o aktuálním stavu a perspektivách vývoje rozhraní na externí systémy a o předpokládaném rozvoji systému HELIOS Automotive v dalším období.

Na setkání byli přítomni zástupci dovozců automobilů, společnosti Asseco Solutions a další významní hosté. Hlavním partnerem setkání byla akciová společnost Asseco Solutions, mediálními partnery akce byly opět vydavatelství Internet info a časopis Business Car. Na setkání se prezentovali svými řešeními také společnosti ČMIS, Sefira a Sassy Group.

Účastníci vysoce ohodnotili obsah, přínos i organizaci setkání, zdůraznili potřebu takovýchto workshopů a vyjádřili přání pokračovat v této tradici. 

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit