Novinky

Goodyear přináší sadu navrženou speciálně pro kompaktní vozy

>Redakce Redakce
16 února, 2023

Goodyear oznamuje, že uvádí na trh pneumatiky EfficientGrip Compact 2, které byly navrženy s cílem optimalizace užitných vlastností kompaktních osobních vozidel. Obohacuje jimi svou nabídku v segmentu pneumatik pro malé osobní vozy.

Pneumatiky EfficientGrip Compact 2 jsou součástí oceňované rodiny pneumatik EfficientGrip, která zahrnuje pneumatiky EfficientGrip Performance 2, EfficientGrip 2 SUV a EfficientGrip Cargo 2. Dále doplňují rozsáhlou nabídku pneumatik značky Goodyear v rozměrech 14″ a 15″. Prémiové letní pneumatiky využívá 34 % trhu kompaktních vozidel.

Díky široké škále dostupných rozměrů jsou pneumatiky EfficientGrip Compact 2 určeny pro více než 75 % současného trhu kompaktních vozů. Mezi nová zlepšení patří technologie Dry Stability, která maximalizuje kontaktní plochu pneumatik a zlepšuje tak jejich užitné vlastnosti díky zdokonalení dezénu v oblasti ramen.

Technologie Goodyear Wet Grip zase zajišťuje optimální přilnavost na mokru díky velkému počtu záběrových hran, které rozptylují vodu na povrchu vozovky. Příčné drážky procházející napříč běhounem odvádějí vodu ze styčné plochy a zlepšují tak celkovou přilnavost na mokru.

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit