Novinky

Škodovky pro GLIM Care zajistí Business Lease

>Redakce Redakce
08 března, 2023

Vedení farmaceutické společnosti GLIM Care si vybralo Business Lease za poskytovatele služeb operativního leasingu a zajištění firemní mobility pořízením nových vozů Škoda Octavia. Business Lease zároveň poskytuje komplexního řešení v oblasti zajištění mobility zaměstnanců a péče o celou flotilu více než 20 vozidel. 

 Martin Bulíř, jednatel společnosti Business Lease.

„Jsme velice rádi, že jsme zvítězili v rámci výběrového řízení a dostali příležitost pečovat o řidiče a vozy společnosti GLIM Care. Budeme nejen financovat a spravovat vozy na full service operativní leasing, ale prostřednictvím autopůjčovny Business Rent jsme partnerem pro řešení mobility do doby dodání nových vozidel. Věříme, že náš proklientský přístup a dlouholeté zkušenosti v oblasti mobility a péče o firemní flotily povede ke spokojenosti a dalšímu rozšíření spolupráce“, komentuje Martin Bulíř, ředitel Business Lease.

„Společnost Business Lease nás zaujala svým profesionální přístupem, komplexní nabídkou služeb a osobním přístupem svých zaměstnanců. Proaktivně hledali řešení a věnovali pozornost i proškolení našich řidičů v tom, jak nejlépe využít všech nabízených služeb. Doposud jsme firemní vozy pořizovali do majetku. Přechodem na operativní leasing máme náklady daleko více pod kontrolou a snadněji můžeme plánovat rozpočty na další roky.“ říká jednatelka společnosti GLIM Care Petra Miriel Peroutková. 

„Oceňuji zejména rozsah služeb a jejich snadné využití přímo řidiči. Díky tomu, že se kolegové obracejí přímo na Business Lease, mám možnost se věnovat dalším projektům“, hodnotí přínosy služeb Vendula Bačová, Business Support Manager, která měla výběrové řízení v GLIM Care na starosti, a dodává: “Řidiči mají k dispozici jedno telefonní číslo pro objednání servisních služeb. Nemusíme tedy obvolávat servisy a hledat volný termín. Benefitem je i náhradní vůz, který mají po dobu opravy k dispozici. Neztrácí tak čas, který mohou věnovat své práci

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit