Finance, Novinky

Zimní servisní balíčky SEAT a CUPRA přinášejí úsporu až 20 000 Kč

>Redakce Redakce
13 října, 2022

S příchodem podzimu a zimy se nabízí otázka: Mám vhodnou výbavu pro zimní cestování? V autorizovaných servisech SEAT a CUPRA vám rádi poradí. Ideální bude začít přezutím na zimní pneumatiky, o což se postará značkový pneuservis. S využitím zákaznické karty MyCard Service+ nemusíte navíc řešit cenu – kola vám v rámci ročního paušálu 1 990 Kč vymění zdarma a ještě máte k dispozici řadu dalších bonusů, například také 10% slevu na originální příslušenství nebo výměnu stíracích lišt.

Jenže pro spolehlivý provoz 24/7 za všech zimních okolností potřebujete i něco víc než jen dobré obutí. Pro pocit jistoty se vyplatí investovat minimálně 299 korun do speciální servisní prohlídky, kde vám technik zkontroluje nejdůležitější části vašeho vozu SEAT nebo CUPRA a případně zjedná nápravu. Zde se MyCard také vyplatí, protože už základní MyCard Service, kterou máte zdarma, zlevní nákup originálních dílů SEAT či CUPRA o 10 % (při ceně zakázky 6 050 Kč a více).

 V dnešní turbulentní době navíc společnost Porsche ČR také majitelům vozů SEAT a CUPRA vychází vstříc, když pro ně připravila speciální Servisní balíčky se slevou 20 000 Kč na předplacený servis. Stačí jen zaplatit předem kalkulovanou částku a pak se již nemusíte bát zdražování – ceny máte fixní po celou dobu až 5 let, váš vůz SEAT/CUPRA jezdí do autorizovaných dílen a tyto výhody oceníte navíc i při následném prodeji. Servisní balíček je totiž přenosný, zaručuje 100% servisní historii tak důležitou pro další majitele a zvyšuje tak i cenu vozu při následném prodeji.

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit