Finance

Ušetřete na servisech vozů Audi až 25 000 Kč. Zimní akce na díly, příslušenství a oblečení právě startují

>Redakce Redakce
14 října, 2022


Zima pomalu klepe na dveře a spolu s klesajícími teplotami rostou nároky na váš vůz Audi. Pokud mu věnujete péči v rámci Audi sezonního servisu, nic vás nezaskočí. A ještě můžete ušetřit s Audi MyCard.

Stylovou kolekci oblečení nebo doplňků můžete prozkoumat na novém oficiálním E-shopu Audi, kde najdete širokou paletu produktů Audi Collection a Audi originálního příslušenství s dopravou zdarma do 28 odběrných míst Audi a možností vrácení zboží do 14 dnů. Při nákupu můžete využít i slev, které vám nabízí klientská karta Audi MyCard Service+.

Akčních slev se týká také nabídka Audi Servisních balíčků, které nyní pořídíte o 25 tisíc korun levněji. Předplacením servisu si tak fixujete ceny na dlouhou dobu dopředu bez ohledu na zvyšování cen dílů a práce. Platí to pro nové a skladové vozy či pro vozy v provozu, které ještě neabsolvovaly první servis. Že Audi myslí i na starší auta dokazuje nabídka aplikace Audi connect plug and play. Díky tomuto nástroji připojíte svůj vůz do sítě sítí, bude tak bude stále online a vy ho můžete sledovat přes aplikaci vašeho smartphonu (pro automobily od roku výroby 2008). K Audi MyCard navíc dostanete modul DataPlug zdarma.

Protože si vaše Audi zaslouží před zimou komplexní prohlídku, připravili jsme v rámci Audi sezonního servisu prověrku nejvíce exponovaných součástí. Tato kontrola autorizovaného servisu Audi zahrnuje například brzdy, podvozek, startovací baterii, topení, klimatizaci či kola a vám přinese klid v náročném zimním provozu,“ říká Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika.

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit