Technologie

Navigace Sygic bude součástí Android Auto

>Mario Rychtera Mario Rychtera
24 srpna, 2020

Google chce uživatelům navigace nabídnout ještě větší možnosti výběru, a proto otevírá svou platformu Android Auto pro vývojáře map a navigací 3. stran. Navigace od společnosti Sygic, která je partnerem s přednostním přístupem, bude v platformě Android Auto dostupná v nadcházejících měsících, jakmile ji Google dá k dispozici.

S platformou Android Auto řidiči budou moci již brzy používat Sygic GPS Navigation prostřednictvím displeje vestavěného v jejich vozidlech. Počátkem tohoto týdne Google oznámil, že v Android Auto budou ještě letos k dispozici nové kategorie aplikací včetně GPS navigací. Google rovněž zmínil Sygic GPS Navigation jako jednu z nejpokročilejších GPS navigačních aplikací pro automobily. 

Sygic, která patří mezi nejstahovanější off-line navigační aplikace a kterou používá více než 200 milionů řidičů, bude kompatibilní se všemi hlavními systémy automobilové konektivity. S konektivitou Android Auto™ budou moci uživatelé aplikace Sygic bezpečně řídit svá vozidla, aniž by se museli dívat na displeje svých telefonů. 

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit