Školení

Právě probíhá VIII. ročník Business Academy

>Mario Rychtera Mario Rychtera
21 května, 2018

Právě dnes probíhá v Motorlandu Bělá další ročník odborného školení pořádané redakcí časopisu Business-Car. Také letos je pro pozvané flotilové manažery a zástupce vyššího managementu připravený vzdělávací program.

Ten se v dopoledních hodinách věnuje přednáškám na aktuální témata z oblasti správného výběru operativního leasingu a častým chybám. O své zkušenosti se podělí Petr Holeček z divize Volkswagen osobní vozy a Martin Čmarada z Volkswagenu Financial Services. Neméně zajímavé je povídání o správném zacházení s TCO, zejména v oblasti nákladů na servis a kalkulace zůstatkových hodnot. Touto problematikou provázejí Michal Strnad z TecAlliance a Vlastimil Frič, project manager společnosti Cebia.

Petr Polišenský, vedoucí střediska školení řidičů společnosti Dekra přispěje blokem o moderních technologiích v automobilech a jejich vlivu na bezpečnost. Po celou dobu jsou účastníkům k dispozici desítky automobilů různých značek pro testovací jízdy nejen na veřejných komunikacích, ale také v terénu.

Kromě generálního partnera Porsche Česká republika s.r.o. a hlavních partnerů Toyota a Volkswagenu Financial Services je přítomna i řada vystavovatelů se svými produktovými novinkami. Nutno dodat, že letošní účast patří mezi rekordní, kdy hostíme bezmála stovku účastníků.

Partneři magazínu

Přihlásit Registrace
Pamatovat si mě
Ztracené heslo?
Přihlásit Registrace
Potvrzení registrace vám zašleme e-mailem.
Obnova hesla Registrace
Přihlásit